Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Medzilaborce

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Medzilaborce a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Medzilaborciach poskytne? Jednorazové generálne upratovanie v Medzilaborciach, ale aj pravidelné a spoľahlivé upratovanie v Medzilaborciach i v ich celom okolí vám zaistí a poskytne naša profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme a poskytneme vám špičkové upratovanie domácností, upratovanie bytov, upratovanie domov, ale aj upratovanie firiem či upratovanie kancelárií. Zaistíme vám dokonalé umývanie okenných rámov i dverí, umývanie okien alebo napríklad umývanie balkónov a terás vo vašich domácnostiach. Upratujeme všetky vnútorné priestory, ale upratujeme aj všetky vonkajšie priestory.

Čo upratujeme

Našim klientom v Medzilaborciach zaisťujeme nielen perfektné ručné upratovanie, ale zaisťujeme aj strojové čistenie a umývanie. Upratujeme predajne aj obchody, upratujeme haly a sklady, upratujeme penzióny aj hotely, ale upratujeme aj reštauračné zariadenia. Rovnako kvalitne a odborne sa vám postaráme o upratovanie čakární a lekárskych zariadení, o upratovanie salónov či o upratovanie po maľovaní. Profesionálne vám upraceme po rekonštrukciách všetkých bytových i nebytových priestorov. Zaistíme vám vianočné upratovanie, zaistíme vám veľkonočné upratovanie, ale zaistíme a poskytneme vám akékoľvek upratovanie bytových i nebytových priestorov.

Vychádzame vám v ústrety

Akúkoľvek z našich upratovacích služieb si môžete sami kedykoľvek objednať prostredníctvom nášho veľmi jednoduchého a prehľadného objednávkového formulára, a potom už len počkať na telefonát nášho technika, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti a postup týkajúce sa vami požadovaného upratovania domácnosti alebo upratovania firemných priestorov. Naše upratovacie práce poskytujeme 365 dní v roku nielen v Medzilaborciach, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Medzilaborciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Medzilaborciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Medzilaborce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Medzilaborciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Medzilaborce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Medzilaborciach potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Medzilaborciach veľmi spokojná. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Medzilaborciach. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Už 2x som využila v Medzilaborciach upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Medzilaborciach. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Medzilaborciach prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Medzilaborciach vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook