Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Krupina

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Krupina a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Krupine poskytne? Veľmi spoľahlivé a kvalitné upratovacie služby v Krupine, ale aj dôkladné a precízne umývanie okien v Krupine vám zaistí a poskytne naša profesionálna franchisová sieť s názvom EXTRA UPRATOVANIE. Sme skutoční odborníci na poskytovanie všetkých upratovacích prác, a to tak jednorazových generálnych upratovaní, ako aj pravidelných upratovaní. Upratujeme kancelárie, upratujeme firmy, ale kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme aj upratovanie domácností, upratovanie bytov alebo upratovanie domov. Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme aj sedacie súpravy a matrace.

Čo upratujeme

Dnes a denne vám v Krupine zaistíme a poskytneme precízne upratovanie reštaurácií i iných reštauračných zariadení, poskytneme vám upratovanie hotelov aj ubytovní, ale zaistíme vám aj dôkladné upratovanie po maliaroch či upratovanie po rekonštrukciách vašich bytových či nebytových jednotiek. Na jar upratujeme chaty aj chalupy. Upratujeme aj vonkajšie priestory a postaráme sa vám aj o prípadné vypratávacie práce a následnú likvidáciu odpadu. Poskytujeme špičkové umývanie okien, ale aj umývanie výkladných skríň a výkladov alebo umývanie okenných rámov a dverí .

Vychádzame vám v ústrety

Špičkovo upratujeme a umývame balkóny aj terasy. Upratujeme haly aj sklady, ale upratujeme aj škôlky a školy. Zaistíme vám upratovanie po festivaloch, ale poskytneme vám aj precízne ručné umývanie či strojové čistenie. Všetky naše upratovacie práce poskytujeme nielen v Krupine, ale sme schopní vám ich zabezpečiť prostredníctvom našej upratovacej siete EXTRA UPRATOVANIE kompletne na celom území Slovenskej republiky. Budeme veľmi potešení, ak si upratovacie služby objednáte práve u nás a presvedčíte sa o našej spoľahlivosti a našej profesionalite.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Krupine alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Krupine si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Krupina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Krupine záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Krupina vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Krupine vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Krupine. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Krupine potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Krupine veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Krupine upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Krupine. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Krupine prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook