Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Stropkov

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Stropkov a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Stropkove poskytne? Profesionálne upratovacie služby v Stropkove i dôkladné umývanie okien na území celého Stropkova vám 365 dní v roku zaistí a poskytne franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. V Stropkove vám kedykoľvek zaistíme upratovanie bytov, upratovanie domov, ale aj upratovanie kancelárií či upratovanie firemných priestorov. Umyjeme vám okná, upraceme a umyjeme balkóny aj terasy, umyjeme dvere aj rámy, ale umyjeme vám aj výkladné skrine a výklady. Všetky naše upratovacie služby poskytujeme nielen ako jednorazové generálne upratovanie, ale poskytujeme ich aj ako pravidelné upratovanie.

Čo upratujeme

Upratujeme po stavebných úpravách, upratujeme po maliaroch, upratujeme akékoľvek bytové aj nebytové priestory neobmedzených veľkostí a rozlôh. Upratovacie práce vykonávame ako dôkladné ručné upratovanie, ale zaisťujeme aj strojové čistenie a umývanie. Upratujeme lekárske ordinácie aj čakárne. Akékoľvek druhy našich upratovacích služieb si môžete pohodlne objednať prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára.

Vychádzame vám v ústrety

Poskytujeme nielen štandardné upratovanie domácností, ale poskytujeme aj precízne sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie alebo jarné upratovanie. Na jar vám perfektne upraceme chaty aj chalupy a dokonca sa vám postaráme o vonkajšie upratovanie týchto rekreačných objektov vrátane prípadných vypratávacích prác. Naša odborná upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE poskytuje svoje služby nielen v Stropkove, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Budeme veľmi potešení, ak si aj vy vyberiete našu spoločnosť EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Stropkove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Stropkove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Stropkov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Stropkove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Stropkov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Stropkove. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už som v Stropkove vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Stropkove potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Stropkove veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Stropkove upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Stropkove. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Stropkove prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook