Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Gelnica

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Gelnica a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Gelnici poskytne? Nielen v Gelnici, ale aj kompletne v celom okolí Gelnice vám kedykoľvek, 365 dní v roku zaistíme a poskytneme perfektné a spoľahlivé upratovacie práce prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme vám upratovanie domácností, upratovanie domov i víl, upratovanie bytov, ale aj upratovanie kancelárií či upratovanie firemných priestorov. Zaistíme vám dôkladné umývanie okien, umývanie dverí i okenných rámov, umývanie žalúzií, ale aj umývanie terás a balkónov vo vašich príbytkoch. Rovnako dôkladne, ako poskytujeme jednorazové generálne upratovanie,sa vám postaráme aj o pravidelné upratovanie všetkých bytových i nebytových priestorov.

Čo upratujeme

V Gelnici vám kedykoľvek zaistíme veľmi dôkladné upratovanie po maľovaní, ale aj veľmi dôkladné a precízne upratovanie po stavebných úpravách. Upratujeme sklady aj haly, upratujeme reštaurácie aj bary, upratujeme predajne aj obchody, ale upratujeme aj hotely, penzióny a ubytovne. Bežne našim klientom zaisťujeme aj sezónne upratovanie, ako vianočné upratovanie či veľkonočné upratovanie.Poskytujeme aj jarné upratovanie chát a chalúp vrátane vypratávacích prác týchto rekreačných objektov so súvisiacim vonkajším upratovaním.

Vychádzame vám v ústrety

Čistíme a tepujeme akékoľvek sedacie súpravy, ale čistíme a tepujeme aj akékoľvek koberce. Všetky naše upratovacie práce poskytujeme nielen v Gelnici, ale poskytujeme ich kompletne na celom území Slovenskej republiky. Vždy sa o vás postarajú veľmi skúsení a zaškolení pracovníci siete EXTRA UPRATOVANIE. Vždy sa o vás budeme snažiť maximálne postarať a zaistiť vám všetky vaše požiadavky, týkajúce sa vami požadovaných upratovacích služieb v Gelnici. Budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi, ktorí využívajú služby siete EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Gelnici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Gelnici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Gelnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Gelnici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Gelnica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Gelnici vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Gelnici. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Gelnici potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Gelnici veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Gelnici upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Gelnici. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Gelnici prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook