Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Púchov

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Púchov a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Púchove poskytne? Nielen v centre Púchova, ale kompletne v celom Púchove i jeho okolí vám poskytneme pod záštitou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY tie najkvalitnejšie upratovacie služby a upratovacie práce . Kedykoľvek vám v Púchove zaistíme jednorazové upratovanie , ale aj pravidelné upratovanie . Poskytujeme nielen upratovanie domácností, ale aj upratovanie bytov či upratovanie domov, a zároveň poskytujeme aj upratovanie nebytových priestorov, ako napr. upratovanie kancelárií, upratovanie firiem a podnikov, upratovanie reštaurácií a kaviarní, upratovanie hotelov či penziónov alebo upratovanie ordinácií a iných zdravotníckych zariadení. Poskytujeme dokonalé ručné, ale aj strojové upratovanie.

Čo upratujeme

Zaisťujeme precízne umývanie okien bez ohľadu na veľkosť sklenených plôch, umývame okenné rámy aj parapety, umývame výklady aj výkladné skrine, umývame aj dvere alebo umyjeme terasy a balkóny. Vždy sa vám postaráme o detailné a dôkladné upratovanie, a to nielen pri upratovaní po stavebných úpravách alebo pri upratovaní po maliaroch, ale rovnako dokonalé upratovanie vám poskytneme aj na Vianoce alebo na jar pri upratovaní chát či chalúp pred zahájením ich sezónneho používania. Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme aj sedacie súpravy, postele a matrace.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie práce v Púchove poskytujú veľmi skúsení a zaškolení pracovníci siete EXTRA UPRATOVANIE. Na základe vašej objednávky po upratovacích službách, ktorú si môžete kedykoľvek vyplniť v jednoduchom a prehľadnom objednávkovom formulári, sa vám do hodiny ozvú naši technici a dohovoria s vami detaily a podrobnosti daného druhu upratovania, ktorý požadujete zaistiť. Nepretržite, 365 dní v roku vám poskytneme upratovanie bytových priestorov, ale aj upratovanie nebytových priestorov alebo vonkajšie upratovanie . EXTRA UPRATOVANIE je spoločnosť, ktorá svoje upratovanie a umývanie okien poskytuje na celom území SR so zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Púchove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Púchove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Púchov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Púchove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Púchov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Púchove vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Púchove. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Púchove potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Púchove veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Púchove prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Púchove upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Púchove. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook