Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Lučenec

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Lučenec a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Lučenci poskytne? Perfektné upratovanie bytových priestorov, ale aj upratovanie nebytových priestorov v Lučenci vám zaistí a poskytne naša profesionálna franchisová sieť poskytovateľov upratovacích služieb EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme a poskytneme vám upratovacie práce jednorazovo, ale aj pravidelné upratovacie práce. V Lučenci vám poskytneme upratovanie domácností, upratovanie bytov, ale aj upratovanie nájomných domov a viliek. Upratujeme kancelárie, ale upratujeme aj celé firemné objekty a priestory.

Čo upratujeme

Perfektne umývame okná, umývame okenné rámy aj dvere, umyjeme žalúzie, ale umyjeme aj výkladné skrine a výklady. Umyjeme a vyleštíme akékoľvek sklenené plochy neobmedzených rozmerov a veľkostí. Umývame lustre, ale umyjeme aj akékoľvek osvetlenie. Všetky naše upratovacie práce sú poskytované veľmi skúsenými a zaškolenými pracovníkmi siete EXTRA UPRATOVANIE. Taktiež všetky upratovacie prípravky potrebné na upratovanie sú automatickou súčasťou dodávky našich upratovacích služieb.

Vychádzame vám v ústrety

Upraceme vám reštaurácie aj kaviarne, upraceme vám školy i škôlky, ale rovnako perfektne vám zaistíme upratovanie obchodov či predajní v Lučenci. Upratujeme hotely aj iné ubytovacie zariadenia, a to vrátane dôkladných a precíznych sezónnych upratovaní, ako napríklad vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie. Úplne bežne v Lučenci čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme aj sedacie súpravy. Všetky naše upratovacie práce zaisťujeme kompletne na celom území Slovenskej republiky, ale aj v štátoch Európskej únie.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Lučenci alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Lučenci si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Lučenec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Lučenci záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Lučenec vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Lučenci vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Lučenci. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Lučenci potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Lučenci veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Lučenci upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Lučenci. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Lučenci prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook