Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Revúca

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Revúca a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Revúcej poskytne? Nielen v Revúcej, ale kompletne v jej celom širokom okolí vám zaistíme dokonalé a precízne upratovanie bytových jednotiek a umývanie okien. Zaistíme a poskytneme vám upratovanie kancelárií, upratovanie firiem, ale aj upratovanie po rekonštrukciách či upratovanie po maľovaní. Prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE vám v Revúcej zaistíme a poskytneme upratovanie reštaurácií či barov, upratovanie hotelov či penziónov, ale i upratovanie obchodov či predajní.

Čo upratujeme

Všetky naše upratovacie práce si môžete pohodlne objednať pomocou nášho on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej bezplatnej centrálnej linky 0800 80 10 80. Vždy sa o vás postarajú veľmi skúsení a zaškolení pracovníci siete EXTRA UPRATOVANIE. Akúkoľvek upratovaciu prácu si objednáte, tú vám poskytneme a splníme nielen v Revúcej, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Umývame balkóny aj terasy, umývame okná i dvere, umývame výkladné skrine i výklady.

Vychádzame vám v ústrety

Poskytujeme precízne upratovanie po stavebných úpravách, ale aj upratovanie po maľovaní. Zabezpečujeme vonkajšie upratovanie, ale aj akékoľvek upratovanie bytových jednotiek, ako aj upratovanie nebytových jednotiek. Našim klientom v Revúcej bežne poskytujeme dôkladné vianočné upratovanie, ale aj veľkonočné upratovanie. Upratujeme a umývame okná na chalupách, ale upratujeme a umývame okná aj na chatách. Objednajte si u našej spoločnosti akúkoľvek upratovaciu službu a presvedčte sa sami o našej profesionalite a dokonalosti.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Revúcej alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Revúcej si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Revúca cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Revúcej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Revúca vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Revúcej vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Revúcej. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Revúcej potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Revúcej veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Revúcej prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Revúcej upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Revúcej. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook