Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Turčianske Teplice

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Turčianske Teplice a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Turčianskych Tepliciach poskytne? Špičkové upratovanie a umývanie okien nielen v Turčianskych Tepliciach, ale kompletne v celom okolí Turčianskych Teplíc vám kedykoľvek zaistí a poskytne veľmi dôkladná a spoľahlivá upratovacia firma franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE. Dnes a denne vám v Turčianskych Tepliciach zaistíme upratovanie domácností, upratovanie bytov, ale aj upratovanie kancelárií alebo upratovanie firiem. Upratujeme vlaky aj autobusy, ale okrem upratovania dopravných prostriedkov vám poskytneme aj upratovanie po rekonštrukciách vašich príbytkov alebo upratovanie po maliaroch .

Čo upratujeme

Bežne poskytujeme upratovanie škôl i škôlok, upratovanie kín i divadiel alebo napríklad upratovanie reštauračných zariadení či upratovanie zdravotníckych objektov. V Turčianskych Tepliciach zaisťujeme aj precízne umývanie okien, umývanie výkladov a výkladných skríň alebo napríklad umývanie balkónov a terás. Poskytneme a zaistíme vám všetky druhy upratovania bytových jednotiek, ale aj upratovanie nebytových jednotiek. Stačí, keď si vyplníte náš jednoduchý a prehľadný on-line formulár objednávok upratovania a potom už len počkáte na zavolanie nášho odborného technika.

Vychádzame vám v ústrety

Naše upratovacie práce poskytujeme nepretržite 365 dní v roku. Tiež vám zaistíme veľmi dôkladné čistenie a tepovanie kobercov alebo čistenie a tepovanie sedacích súprav. Všetky tieto naše upratovacie služby poskytujeme rovnako v Turčianskych Tepliciach, ako aj po celej Slovenskej republike. Vždy a všade sa vám bude venovať náš skúsený a zaškolený personál. Budeme veľmi potešení, ak si na akýkoľvek druh upratovania zvolíte našu profesionálnu upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a sami sa presvedčíte o našich schopnostiach a o našej spoľahlivosti.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Turčianskych Tepliciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Turčianskych Tepliciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Turčianske Teplice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Turčianskych Tepliciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Turčianske Teplice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Turčianskych Tepliciach veľmi spokojná. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Turčianskych Tepliciach potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.Už 2x som využila v Turčianskych Tepliciach upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Turčianskych Tepliciach. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Turčianskych Tepliciach prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Turčianskych Tepliciach vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Turčianskych Tepliciach. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook