Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Bardejov

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Bardejov a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Bardejove poskytne? Profesionálne upratovacie služby v Bardejove, ale aj upratovanie domácností v celom okolí Bardejova vám veľmi rada a ochotne poskytne preverená a značková franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Kedykoľvek vám v Bardejove na základe vašej on-line objednávky zaistíme upratovanie bytov, upratovanie domov, upratovanie chát i chalúp, upratovanie kancelárií, ale aj upratovanie skladov a hál či upratovanie celých spoločností a firiem. Poskytujeme dokonalé ručné umývanie, zaisťujeme strojové čistenie a umývanie, ale dokonale umývame aj okná, umývame výkladné skrine i výklady alebo umyjeme a upratujeme terasy a balkóny.

Čo upratujeme

V Bardejove zaisťujeme nielen akékoľvek jednorazové upratovanie, ale zabezpečujeme aj pravidelné upratovanie ľubovoľných bytových a nebytových priestorov. Upratujeme firmy aj podniky, upratujeme predajne aj obchody, upratujeme penzióny aj hotely, ale upratujeme aj reštaurácie a jedálne. Upratujeme školy i škôlky, ale upratujeme aj všetky zdravotnícke zariadenia a ordinácie. Poskytujeme dôkladné upratovanie po rekonštrukciách, ale aj dôkladné a precízne upratovanie po maľovaní. Upratujeme ľubovoľne veľké spoločné priestory, ale upratujeme aj po rôznych športových a spoločenských akciách.

Vychádzame vám v ústrety

Poskytujeme veľmi dôkladné a precízne vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie, ale napríklad aj jarné upratovanie . Všetky naše upratovacie práce sú v Bardejove poskytované veľmi kvalitnými a skúsenými pracovníkmi, ktorí sa o vás vždy špičkovo postarajú. Zaistia a poskytnú vám nielen všetky druhy upratovania, ale zaistia vám aj profesionálne vypratávacie práce či sťahovacie práce . Štandardne umývame žalúzie, upratujeme dopravné prostriedky, ale čistíme a tepujeme aj koberce a čistíme a tepujeme sedacie súpravy a matrace. Všetky služby franchisovej siete EXTRA SLUŽBY poskytujeme 365 dní v roku na celom území SR.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Bardejove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Bardejove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Bardejov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Bardejove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Bardejov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Bardejove. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už som v Bardejove vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Bardejove potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Bardejove veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Bardejove upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Bardejove. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Bardejove prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook