Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Partizánske

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Partizánske a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Partizánskom poskytne? Naša profesionálna franchisová sieť EXTRA SLUŽBY vám veľmi rada a ochotne zaistí jednorazové aj pravidelné upratovanie bytov, upratovanie domov, upratovanie firiem, upratovanie hál či skladov alebo napríklad upratovanie predajní či obchodov alebo upratovanie ľubovoľného reštauračného zariadenia. Poskytujeme nielen dôkladné generálne upratovanie, ale na základe dohody s klientom poskytujeme aj pravidelne sa opakujúce upratovanie, a to tak bytových, ako aj nebytových priestorov. Všetky naše upratovacie služby sú poskytované nepretržite, bez ohľadu na soboty, nedele či sviatky.

Čo upratujeme

Vyčistíme vám koberce, vyčistíme a vytepujeme sedačky, veľmi kvalitne vám umyjeme okná, umyjeme dvere, ale umyjeme aj výkladné skrine či výklady ľubovoľne veľkých rozmerov. Umyjeme balkóny aj terasy, umyjeme záhradné altány, prístrešky, garáže aj pivnice. Zaistíme vám vonkajšie upratovanie, ale aj upratovanie sezónne, ako napríklad jarné upratovanie chát a chalúp alebo napríklad vianočné upratovanie či upratovanie po maľovaní. Všetky upratovacie práce sú poskytované skúsenými a zaškolenými pracovníkmi siete EXTRA UPRATOVANIE, a to nielen v Partizánskom, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Vychádzame vám v ústrety

Všetci členovia našej profesionálnej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE sú poistení. Sú zodpovední, dochvíľni a pracovití. Prípravky potrebné na upratovacie práce sú automatickou súčasťou nami poskytovaných služieb. Svoje objednávky upratovacích služieb môžete kedykoľvek uplatniť pomocou nášho on-line objednávkového formulára a počkať už len na kontakt nášho odborného technika, ktorý s vami dohodne celý proces a podrobnosti vami požadovaného upratovania. EXTRA UPRATOVANIE je pre vás zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Partizánskom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Partizánskom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Partizánske cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Partizánskom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Partizánske vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Partizánskom. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Minulý týždeň som v Partizánskom potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Partizánskom veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Partizánskom upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Partizánskom. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Partizánskom prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Partizánskom vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook