Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Topoľčany

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Topoľčany a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Topoľčanoch poskytne? Prostredníctvom celorepublikovej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám zaistíme a poskytneme precízne upratovanie a umývanie okien v Topoľčanoch, ale tieto dokonalé upratovacie služby vám poskytneme aj v celom širokom okolí Topoľčian. Kedykoľvek vám na základe vašej požiadavky poskytneme upratovanie bytov, upratovanie domov, upratovanie kancelárií, upratovanie predajní, ale aj precízne umývanie okien, umývanie okenných rámov a dverí alebo napríklad umývanie výkladných skríň a výkladov. Poskytujeme nielen jednorazové hĺbkové upratovanie, ale bežne našim klientom zaisťujeme aj pravidelné upratovanie .

Čo upratujeme

Všetky naše upratovacie práce sú poskytované veľmi skúsenými a zaškolenými pracovníkmi zo siete EXTRA UPRATOVANIE. Prípravky, potrebné na daný druh upratovania, sú dodávané automaticky, aby ste sa sami nemuseli o nič starať. V Topoľčanoch upratujeme všetky bytové priestory, ale upratujeme aj nebytové priestory. Postaráme sa vám o dôkladné upratovanie po rekonštrukcii, upratovanie po sťahovaní, o vianočné alebo veľkonočné upratovanie, ale aj o upratovanie rekreačných objektov či firemných priestorov. Upratujeme ordinácie, upratujeme škôlky i školy, zabezpečujeme aj vonkajšie upratovanie a upratovanie po spoločenských akciách.

Vychádzame vám v ústrety

V Topoľčanoch taktiež čistíme a tepujeme koberce alebo čistíme sedacie súpravy. Sme vám k dispozícii takmer neobmedzene, 365 dní v roku. Naše profesionálne upratovacie služby poskytujeme nielen v Topoľčanoch, ale poskytujeme ich kompletne na celom území Slovenskej republiky. Svoje požiadavky na naše upratovacie práce môžete jednoducho zadávať v on-line objednávkovom formulári a počkať už len na zavolanie nášho odborného pracovníka, ktorý s vami dohodne všetky podrobnosti a priebeh upratovania.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Topoľčanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Topoľčanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Topoľčany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Topoľčanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Topoľčany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Topoľčanoch. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Topoľčanoch potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Topoľčanoch veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už som v Topoľčanoch vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Topoľčanoch upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Topoľčanoch. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Topoľčanoch prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook