Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Levoča

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Levoča a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Levoči poskytne? Veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovanie v Levoči vám takmer nepretržite, 365 dní v roku zaistí naša preverená franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. V Levoči bežne zaisťujeme upratovanie domácností, upratovanie bytov i upratovanie domov. Poskytujeme precízne umývanie okien, umývanie okenných rámov i dverí, umývanie výkladov a výkladných skríň, ale i umývanie a upratovanie terás a balkónov. Upratujeme všetky bytové priestory, ale upratujeme aj akékoľvek nebytové priestory. Poskytneme vám jednorazové aj pravidelné upratovanie kancelárií, upratovanie firiem, upratovanie reštaurácií i kaviarní alebo napríklad upratovanie predajní a obchodov.

Čo upratujeme

Poskytujeme všetky sezónne upratovania, ako vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie, ale aj akékoľvek jarné upratovanie , ktoré zahŕňa napríklad upratovanie chát a chalúp, vrátane zaistenia všetkých vypratávacích prác vonkajších priestorov týchto rekreačných objektov. Upratujeme hotely, penzióny i ubytovne, upratujeme ordinácie i čakárne, ale poskytujeme aj dôkladné a precízne upratovanie po maliaroch či upratovanie po rekonštrukciách akýchkoľvek objektov. Naše generálne upratovanie je skutočne dôkladné a profesionálne.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky upratovacie práce si môžete pohodlne objednať prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára upratovania a počkať už len na zavolanie našich odborných technikov. Dodáme vám všetky prostriedky a upratovaciu techniku, potrebnú pre daný druh upratovania a postaráme sa o vašu maximálnu spokojnosť. Budeme veľmi potešení, ak sa aj vy v Levoči stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi, ktorí budú pravidelne využívať naše upratovacie práce poskytované prostredníctvom našej siete EXTRA UPRATOVANIE nielen v Levoči, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Levoči alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Levoči si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Levoča cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Levoči záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Levoči vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Levoči. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Levoči potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Levoči veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Levoči prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Levoči upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Levoči. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook