Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Čadca

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Čadca a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Čadci poskytne? Akékoľvek upratovanie a umývanie okien v Čadci vám kedykoľvek zaistí naša spoľahlivá a profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Veľmi radi a ochotne vám zaistíme a poskytneme upratovanie domácností, upratovanie bytov, upratovanie domov, ale aj dôkladné a precízne umývanie okien, umývanie okenných rámov i dverí alebo umývanie terás a balkónov. Všetky tieto druhy upratovania vám samozrejme poskytneme nielen ako jednorazové generálne upratovanie, ale aj ako pravidelné upratovanie .

Čo upratujeme

Zaistíme vám upratovanie škôl i škôlok, poskytneme vám dôkladné upratovanie po maliaroch alebo upratovanie po rekonštrukciách. Vytepujeme a vyčistíme vaše koberce, ale vyčistíme aj vaše sedacie súpravy. Pokiaľ si budete priať na jar upratať chatu či chalupu, zaistíme vám aj toto upratovanie vrátane dôkladného umývania okien. Rovnako odborne a spoľahlivo sa vám postaráme aj o vianočné upratovanie alebo o veľkonočné upratovanie.

Vychádzame vám v ústrety

Svoje dopyty po upratovaní si môžete pohodlne zadať v našom on-line objednávkovom formulári upratovania a už len počkať na zavolanie nášho odborného technika, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti týkajúce sa vami požadovaných upratovacích prác. Všetky upratovacie služby poskytujeme nielen v Čadci, ale zaistíme vám ich kdekoľvek na území celej Slovenskej republiky. Budeme veľmi potešení, ak si na upratovanie vyberiete práve našu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Čadci alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Čadci si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Čadca cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Čadci záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Čadca vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Čadci vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Čadci. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Čadci prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Minulý týždeň som v Čadci potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Čadci veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Čadci upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Čadci. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook