Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Šaľa

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Šaľa a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Šali poskytne? Odborné upratovanie a umývanie okien v Šali, ale aj v okolí Šale, vám pod záštitou preverenej značky franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE zaistia a poskytnú veľmi skúsení a zaškolení pracovníci tejto upratovacej spoločnosti. 365 dní v roku sme schopní vám zaistiť perfektné upratovacie služby, ako napríklad upratovanie domácností, upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie kancelárií. Poskytujeme nielen dôkladné jednorazové upratovanie po sťahovaní, upratovanie po maľovaní alebo vianočné upratovanie, ale poskytujeme aj spoľahlivé pravidelné upratovanie.

Čo upratujeme

Upratujeme ordinácie i čakárne, upratujeme škôlky aj školy, upratujeme predajne aj obchody, ale na jar vám dokonale upraceme chaty aj chalupy, aby ste mali svoje rekreačné objekty čisté a voňavé. Dôkladne umyjeme okná i dvere, umyjeme balkóny aj terasy, umyjeme vám osvetlenie. Upratujeme nielen bytové a nebytové priestory, ale zaistíme vám aj vonkajšie upratovanie a prípadné vypratanie všetkého odpadu.

Vychádzame vám v ústrety

Svoje dopyty po upratovacích službách môžete kedykoľvek zadávať prostredníctvom nášho prehľadného on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej bezplatnej linky spoločnosti EXTRA SLUŽBY0800 80 10 80. Stačí si pohodlne zadať svoju objednávku a potom už len počkať na zavolanie nášho odborného technika, ktorý s vami dohodne všetky podrobnosti týkajúce sa upratovania. Budeme veľmi potešení, ak si na upratovanie vyberiete našu spoločnosť a sami sa presvedčíte o našich kvalitách a o našej spoľahlivosti. Všetky naše upratovacie práce poskytujeme nielen v Šali, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Šali alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Šali si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Šaľa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Šali záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Šaľa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Šali vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Šali prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Úplná spokojnosť s upratovaním v Šali. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Šali potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Šali veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Šali upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Šali. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook