Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Poprad

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Poprad a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Poprade poskytne? Veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovanie domácností i upratovanie nebytových priestorov v Poprade i celom jeho okolí vám zaistí a poskytne naša profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Kedykoľvek vám zaistíme upratovanie kancelárií, upratovanie firiem, upratovanie domácností, upratovanie bytov, ale aj upratovanie domov. V Poprade bežne umývame okná, špičkovo umyjeme balkóny aj terasy, umývame výkladné skrine i výklady, ale dokonale umyjeme aj okenné rámy a dvere. Poskytujeme precízne jednorazové upratovanie, ale poskytujeme aj perfektné a spoľahlivé pravidelné upratovanie.

Čo upratujeme

Zaisťujeme precízne generálne upratovanie po maľovaní, ale aj upratovanie po stavebných úpravách a rekonštrukciách. Upratujeme reštaurácie aj iné reštauračné zariadenia, upratujeme hotely a penzióny, upratujeme predajne i obchody, ale poskytujeme aj perfektné upratovacie služby pri upratovaní ordinácií a čakární. Upratujeme škôlky aj školy, ale upratujeme aj vonkajšie priestory po rôznych spoločenských a športových podujatiach. Umývame vonkajšie osvetlenie, ale umývame aj vnútorné osvetlenie.

Vychádzame vám v ústrety

Akúkoľvek z našich upratovacích prác si môžete kedykoľvek objednať z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho veľmi jednoduchého a prehľadného on-line objednávkového formulára upratovacích služieb. Naši odborní technici sa s vami behom okamihu už sami spoja a dohovoria s vami všetky podrobnosti a priebeh vami požadovaného upratovania v Poprade či jeho okolí. Všetky naše upratovacie práce sú poskytované na základe nášho cenníka, a to kompletne na celom území Slovenskej republiky. Budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Poprade alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Poprade si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Poprad cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Poprade záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Poprad vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Poprade vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Poprade. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Poprade potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Poprade veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Poprade prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Poprade upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Poprade. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook