Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Dolný Kubín

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Dolný Kubín a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Dolnom Kubíne poskytne? Potrebujete v Dolnom Kubíne alebo v jeho okolí umyť okná alebo okenné rámy a dvere? Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám poskytne to najkvalitnejšie upratovanie bytových priestorov, ale aj upratovanie nebytových priestorov. Veľmi kvalitne a odborne vám upraceme vaše domácnosti, upraceme vám v Dolnom Kubíne byty, ale upraceme aj kancelárie, upraceme obchody a predajne alebo upraceme reštaurácie či bary.

Čo upratujeme

Zaistíme vám vianočné i veľkonočné upratovanie, upraceme vám chaty i chalupy, umývame aj balkóny a terasy. Poskytujeme komplexné upratovacie služby vrátane vypratávacích a sťahovacíchslužieb. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky upratovania zaistíme upratovanie po maliaroch alebo upratovanie po rekonštrukciách vašich príbytkov či firemných priestorov. Upratujeme haly aj sklady, umývame stroje aj strojné zariadenia či výrobné linky. Bežne zaisťujeme nielen dôkladné ručné umývanie, ale poskytujeme aj strojové umývanie a čistenie.

Vychádzame vám v ústrety

Umývame podlahy, umyjeme výklady aj výkladné skrine. Vždy sa snažíme vyjsť našim klientom maximálne v ústrety, a preto poskytujeme naše upratovacie práce 365 dní v roku. Všetky upratovacie služby sú poskytované skúsenými a zaškolenými pracovníkmi siete EXTRA UPRATOVANIE. Taktiež všetky prípravky potrebné pre daný druh upratovania sú automatickou súčasťou dodávky nášho upratovacieho servisu ktorý poskytujeme nielen v Dolnom Kubíne, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dolnom Kubíne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dolnom Kubíne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Dolný Kubín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dolnom Kubíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Dolný Kubín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Dolnom Kubíne. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Minulý týždeň som v Dolnom Kubíne potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Dolnom Kubíne veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Dolnom Kubíne upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Dolnom Kubíne. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Dolnom Kubíne prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Dolnom Kubíne vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook