Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Považská Bystrica

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Považská Bystrica a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Považskej Bystrici poskytne? Nielen v Považskej Bystrici, ale kompletne v celom širokom okolí vám poskytneme tie najkvalitnejšie upratovacie služby pod záštitou ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Dnes a denne vám zaistíme upratovanie domácností, upratovanie bytov, upratovanie kancelárií, upratovanie firiem alebo upratovanie reštaurácií či upratovanie obchodov. Všetky naše upratovacie služby vrátane dôkladného umývania okien vám v Považskej Bystrici zaistíme nielen jednorazovo, ale v prípade vášho záujmu sa vám postaráme aj o pravidelné upratovanie vašich domácností či objektov určených na podnikanie. Upratujeme a umývame všetky bytové aj nebytové priestory neobmedzene veľkých rozlôh a priestorov.

Čo upratujeme

Pravidelne zaisťujeme súkromným osobám aj podnikateľom dokonalé upratovacie práce, ktoré sú poskytované vždy a všade skúsenými a zaškolenými pracovníkmi siete EXTRA UPRATOVANIE. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme dôkladné generálne upratovanie ktoré súvisí napríklad s upratovaním po rekonštrukciách, s upratovaním po maliaroch alebo ako sezónne vianočné upratovanie či veľkonočné upratovanie . Rovnako odborne a starostlivo sa vám postaráme o umývanie okien, umývanie výkladov či výkladných skríň alebo o umývanie a čistenie terás a balkónov.

Vychádzame vám v ústrety

Svoje objednávky ľubovoľných upratovacích služieb si môžete kedykoľvek vložiť do nášho objednávkového on-line formulára. Na základe tejto objednávky vás v čo najkratšom čase skontaktujú naši pracovníci a na všetkom sa s vami dohovoria. Chcete upratať salón? Upraceme vám salón. Chcete upratať chatu či chalupu? Upraceme vám váš rekreačný objekt. Potrebujete vyčistiť sedaciu súpravu? Vyčistíme a vytepujeme vám sedačku. Vždy sa vám budeme snažiť s maximálnou profesionalitou vyjsť v ústrety vo všetkých vašich požiadavkách týkajúcich sa upratovania a umývania okien.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Považskej Bystrici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Považskej Bystrici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Považská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Považskej Bystrici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Považská Bystrica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Minulý týždeň som v Považskej Bystrici potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Považskej Bystrici veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Považskej Bystrici upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Považskej Bystrici. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Považskej Bystrici prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Považskej Bystrici vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Považskej Bystrici. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.

Sociálne siete

Instagram Facebook