Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Vranov nad Topľou

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Vranov nad Topľou a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby vo Vranove nad Topľou poskytne? Precízne a dôkladné upratovanie domácností vo Vranove nad Topľou, ale aj dokonalé umývanie okien vo Vranove nad Topľou aj celom jeho okolí vám zaistí a poskytne profesionálna upratovacia spoločnosť franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE. Upratujeme domy, upratujeme byty, upratujeme firmy, ale upratujeme aj kancelárske priestory. Poskytujeme nielen stopercentné generálne jednorazové upratovanie, ale poskytujeme aj spoľahlivé pravidelné upratovanie všetkých bytových i nebytových priestorov bez ohľadu na ich veľkosť a rozlohu.

Čo upratujeme

Bežne našim klientom vo Vranove nad Topľou zaisťujeme dôkladné upratovanie po stavebných rekonštrukciách, ale aj upratovanie po maľovaní. Zaisťujeme upratovanie reštaurácií i jedální, upratovanie predajní i obchodov, ale aj upratovanie hotelov a penziónov v celom okolí Vranova nad Topľou. Upratujeme školy aj škôlky, upratujeme salóny, ale umývame a upratujeme aj balkóny a terasy, umývame okenné rámy aj dvere, ale umyjeme aj výkladné skrine a výklady akýchkoľvek rozmerov a veľkostí. Všetky upratovacie služby vo Vranove nad Topľou sú poskytované veľmi skúseným a zaškoleným personálom.

Vychádzame vám v ústrety

Akúkoľvek z našich upratovacích služieb si môžete kedykoľvek objednať prostredníctvom nášho jednoduchého a veľmi prehľadného objednávkového formulára upratovacích prác. Zaisťujeme aj akékoľvek sezónne upratovanie, ako vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie , ale aj jarné upratovanie. Upratujeme chaty aj chalupy vrátane zaistenia perfektného vonkajšieho upratovania a vrátane vypratávacích prác. Budeme veľmi potešení, ak si na akýkoľvek druh upratovania vyberiete práve našu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a sami sa presvedčíte o našej spoľahlivosti a profesionalite.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Vranove nad Topľou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Vranove nad Topľou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Vranov nad Topľou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Vranove nad Topľou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Vranov nad Topľou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Minulý týždeň som vo Vranove nad Topľou potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola vo Vranove nad Topľou veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila vo Vranove nad Topľou upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti vo Vranove nad Topľou. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás vo Vranove nad Topľou prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som vo Vranove nad Topľou vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním vo Vranove nad Topľou. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.

Sociálne siete

Instagram Facebook