Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Zlaté Moravce

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Zlaté Moravce a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Zlatých Moravciach poskytne? O jednorazové upratovanie, ale aj o pravidelné upratovanie v Zlatých Moravciach sa vám kedykoľvek postará naša zavedená a spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá v Zlatých Moravciach a ich širokom okolí zaisťuje upratovanie bytov, upratovanie domácností, upratovanie domov, ale aj upratovanie kancelárií, upratovanie firemných prevádzok alebo napríklad upratovanie obchodov či upratovanie reštaurácií a barov. Zaisťujeme nielen bežné upratovanie bytových aj nebytových priestorov, ale poskytujeme aj neštandardné upratovanie vrátane precízneho umývania okien či umývania okenných rámov a dverí.

Čo upratujeme

365 dní v roku vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme generálne upratovanie po rekonštrukcii, dokonalé a precízne upratovanie po maliaroch či iných remeselníkoch. Zaistíme vám aj dôkladné sezónne upratovanie, ako napr.vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie alebo jarné upratovanie vašich chát a chalúp. Špičkovo upraceme a umyjeme balkóny aj terasy. Zaistíme vám aj vonkajšie upratovanie vrátane likvidácie a odvozu všetkého odpadu pomocou našej profesionálnej vypratávacej spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše služby siete EXTRA SLUŽBY poskytujeme nielen v Zlatých Moravciach, ale poskytujeme ich kompletne na celom území Slovenskej republiky. Upratovacie práce sú vždy poskytované skúsenými a zaškolenými pracovníkmi oblečenými v oranžových rovnošatách. Kedykoľvek sa na nás obráťte so svojou požiadavkou na ľubovoľne veľké a rozsiahle upratovanie či umývanie okien v Zlatých Moravciach a presvedčte sa sami o našom vrelom a obetavom prístupe, ktorý máme ku všetkým svojim klientom požadujúcim upratovacie služby.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Zlatých Moravciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Zlatých Moravciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Zlaté Moravce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Zlatých Moravciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Zlaté Moravce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Zlatých Moravciach potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Zlatých Moravciach veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Zlatých Moravciach upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Zlatých Moravciach. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Úplná spokojnosť s upratovaním v Zlatých Moravciach. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Zlatých Moravciach prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Zlatých Moravciach vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook