Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Myjava

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Myjava a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Myjave poskytne? Plne spoľahlivé upratovacie služby vám v Myjave zaistíme pomocou našej franchisovej siete profesionálov zameraných na upratovacie práce s názvom EXTRA UPRATOVANIE. Nepretržite, 365 dní v roku poskytujeme a zaisťujeme v Myjave upratovanie bytov, upratovanie víl a domov, upratovanie kancelárskych priestorov, upratovanie ordinácií a čakární, ale aj umývanie okien, umývanie dverí, umývanie balkónov a terás alebo upratovanie vonkajších priestorov. Zaisťujeme nielen jednorazové generálne upratovanie, ale poskytujeme aj pravidelné upratovanie presne podľa požiadaviek našich klientov.

Čo upratujeme

Všetky upratovacie práce sú poskytované skúsenými a zaškolenými pracovníkmi oblečenými v oranžových rovnošatách. Poskytujeme upratovanie všetkých bytových aj nebytových priestorov, pričom dodanie potrebných prostriedkov na upratovanie je automatickou súčasťou nami poskytovaných upratovacích služieb. Upratujeme nehnuteľnosti po stavebných úpravách, upratujeme neporiadok po maľovaní, upratujeme plochy a priestory po spoločenských či športových akciách. Na základe objednávky upratovania, ktorú si môžete kedykoľvek zadať v našom objednávkovom formulári, vám zaistíme nielen ručné upratovanie a umývanie, ale aj strojové upratovanie a umývanie .

Vychádzame vám v ústrety

Čistíme a tepujeme koberce, čistíme a tepujeme sedacie súpravy. Vykonávame dôkladné sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie alebo jarné upratovanie chát a chalúp. Upratujeme a umývame neobmedzene veľké plochy a priestory, pričom všetky naše služby sú poskytované nielen v Myjave, ale sú prostredníctvom našej siete EXTRA SLUŽBY poskytované kompletne po celej Európskej únii. Za svoju prácu si vždy ručíme a budeme veľmi potešení, pokiaľ aj vy využijete naše upratovacie služby a stanete sa našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Myjave alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Myjave si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Myjava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Myjave záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Myjava vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Myjave vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Myjave. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Myjave potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Myjave veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Myjave prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Myjave upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Myjave. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook