Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Galanta

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Galanta a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Galante poskytne? Už niekoľko rokov v Galante a jej krásnom okolí upratujeme domácnosti, chaty i chalupy, ale aj umývame okná, umývame žalúzie aj rolety alebo čistíme a tepujeme koberce i sedacie súpravy. Všetky naše profesionálne upratovacie služby sú poskytované pod záštitou značkovej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Všetci pracovníci tejto siete sú skúsení a zaškolení odborníci na upratovacie práce.

Čo upratujeme

V celom okolí Galanty poskytujeme nielen jednorazové generálne upratovanie, ako napríklad upratovanie po rekonštrukciách alebo vianočné upratovanie, ale v okrese Galanta bežne zaisťujeme a poskytujeme aj pravidelné upratovanie všetkých bytových i nebytových priestorov. Upratujeme reštaurácie, upratujeme predajne, upratujeme školy a škôlky. Jednorazovo aj pravidelne upratujeme kancelárie, upratujeme ordinácie, upratujeme aj dopravné prostriedky. Umývame a upratujeme terasy, balkóny aj altány. Akékoľvek prípravky potrebné na upratovanie a umývanie sú automatickou súčasťou dodávky našich upratovacích služieb.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky upratovacie služby poskytované v Galante spoločnosťou EXTRA UPRATOVANIE sú poskytované nepretržite, 365 dní v roku, a to vrátane víkendov i sviatkov. Kedykoľvek si môžete svoju požiadavku na ľubovoľné upratovanie vložiť do prehľadného objednávkového formulára a už len počkať, až sa s vami spojí náš odborný pracovník a dohovorí s vami celý priebeh upratovania. Taktiež naša centrálna zelená linka funguje 24 hodín denne - 0800 80 10 80. EXTRA UPRATOVANIE je pre vás spoločnosť, ktorá v Galante ručí za kvalitu a profesionalitu svojich upratovacích prác.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Galante alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Galante si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Galanta cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Galante záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Galanta vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Galante vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Galante. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Galante potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Galante veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Galante upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Galante. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Galante prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook