Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Žiar nad Hronom

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Žiar nad Hronom a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Žiari nad Hronom poskytne? Upratovanie domácností v Žiari nad Hronom, ale aj v celom okolí, vám kedykoľvek zaistí a poskytne naša profesionálna upratovacia spoločnosť franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme vám upratovanie bytov, zaistíme vám upratovanie domov, zaistíme vám generálne jednorazové upratovanie, ale aj pravidelné upratovanie. Poskytneme vám precízne upratovanie po maľovaní alebo upratovanie po stavebných a murárskych úpravách. Dokonale vám v Žiari nad Hronom umyjeme okná, umyjeme vám rámy aj dvere, ale perfektne vám umyjeme aj balkóny a terasy vo vašich bytoch či domoch.

Čo upratujeme

Upratujeme nielen všetky bytové priestory, ale v Žiari nad Hronom upratujeme a umývame aj všetky nebytové priestory. Upraceme vám reštaurácie, jedálne i bary, upraceme vám hotely aj penzióny, upratujeme kancelárske priestory, ale upratujeme aj ordinácie a zdravotnícke zariadenia. Upratujeme obchodné priestory aj predajne, ale upratujeme aj vonkajšie priestory po rôznych akciách a festivaloch. 365 dní v roku vám zaistíme akékoľvek upratovacie práce vrátane sezónneho upratovania, ako vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie alebo akékoľvek jarné upratovanie, ako napríklad upratovanie chát a chalúp. Zaistíme vám aj dokonalé vypratávacie práce či sťahovacie práce .

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie služby zaisťujú zaškolení a veľmi skúsení pracovníci siete EXTRA UPRATOVANIE. Kedykoľvek si z pohodlia svojho domova zadajte v našom objednávkovom formulári svoj dopyt po ľubovoľných upratovacích službách a už len počkajte na zavolanie nášho odborného technika, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti týkajúce sa daného upratovania. Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme aj sedacie súpravy. Všetky činnosti našej spoločnosti EXTRA SLUŽBY sú poskytované kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Žiari nad Hronom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Žiari nad Hronom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Žiar nad Hronom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Žiari nad Hronom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Žiar nad Hronom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Minulý týždeň som v Žiari nad Hronom potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Žiari nad Hronom veľmi spokojná. Určite odporúčam.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už 2x som využila v Žiari nad Hronom upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Žiari nad Hronom prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Žiari nad Hronom vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Žiari nad Hronom. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.

Sociálne siete

Instagram Facebook