Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Svidník

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Svidník a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby vo Svidníku poskytne? Prvotriedne upratovacie služby vo Svidníku, ale aj v celom širokom okolí Svidníka vám kedykoľvek zaistí a poskytne naša profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Upratujeme domácnosti, upratujeme byty, upratujeme domy aj vily, ale upratujeme aj kancelárske a firemné priestory. Vo Svidníku umývame okná, umývame okenné rámy i dvere, umyjeme výklady aj výkladné skrine, ale umyjeme a upraceme aj terasy a balkóny. Poskytujeme dôkladné jednorazové upratovanie, ale poskytujeme aj pravidelné upratovanie ľubovoľných bytových i nebytových priestorov.

Čo upratujeme

Poskytujeme generálne vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie a jarné upratovanie, napríklad vašich chát a chalúp vrátane prípadných vypratávacích služieb všetkých rekreačných objektov a následného vonkajšieho upratovania. Upratujeme školy aj škôlky, upratujeme sklady aj haly, upratujeme garáže i parkoviská. Zaisťujeme precízne upratovanie po stavebných úpravách, ale aj precízne a dôkladné upratovanie po maľovaní akýchkoľvek objektov. Prípravky potrebné pre dané druhy upratovania sú automatickou súčasťou dodávky našich upratovacích prác poskytovaných vo Svidníku.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie služby sú poskytované veľmi skúsenými a zaškolenými pracovníkmi zo siete EXTRA SLUŽBY. Svoje dopyty po upratovaní si môžete kedykoľvek zadať z pohodlia svojho domova prostredníctvom on-line objednávkového formulára a potom už len počkať na telefonát nášho odborného technika, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti a priebeh vami požadovaných upratovacích služieb vo Svidníku. Budeme veľmi potešení, ak si vyberiete práve našu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a sami sa presvedčíte o našich schopnostiach a o našej spoľahlivosti.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Svidníku alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Svidníku si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Svidník cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Svidníku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Svidník vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som vo Svidníku vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním vo Svidníku. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som vo Svidníku potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola vo Svidníku veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila vo Svidníku upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti vo Svidníku. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás vo Svidníku prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook