Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Námestovo

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Námestovo a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Námestove poskytne? Precízne, spoľahlivé a veľmi dôkladné upratovacie služby vám v Námestove zaistí a poskytne veľmi solídna upratovacia spoločnosť s názvom EXTRA UPRATOVANIE. Táto franchisová sieť profesionálov, ktorá poskytuje svoje upratovacie služby nielen v Námestove, ale aj na celom území Slovenskej republiky, je veľmi spoľahlivou a preverenou spoločnosťou, ktorá sa vám kedykoľvek postará o jednorazové generálne upratovanie vašich domácností, ale aj o pravidelné upratovanie vašich kancelárií či firiem.

Čo upratujeme

Všetky naše upratovacie služby poskytujeme 365 dní v roku. V Námestove zaisťujeme umývanie okien, umývanie výkladov a výkladných skríň, umývanie terás i balkónov, umývame podlahy, čistíme a tepujeme koberce, ale vyčistíme aj interiéry automobilov. Na základe vašej objednávky, ktorú si môžete kedykoľvek zadať v našom jednoduchom a veľmi prehľadnom objednávkovom formulári, sa vám behom chvíle ozvú naši odborní technici a dohovoria s vami všetky podrobnosti a priebeh vami požadovaného upratovania.

Vychádzame vám v ústrety

Zaistíme vám nielen bežné jednorazové upratovanie ako napríklad upratovanie po maliaroch či upratovanie po rekonštrukciách, ale zaistíme a poskytneme vám aj precízne vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie. Špičkovo umývame balkóny aj terasy, poskytujeme strojové čistenie podláh, ale zaisťujeme aj upratovanie po športových či spoločenských akciách . Upratujeme ordinácie aj čakárne, ale upratujeme aj reštaurácie a jedálne. Objednajte si naše upratovacie služby a presvedčte sa sami o našich kvalitách pri poskytovaní upratovacích služieb v Námestove.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Námestove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Námestove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Námestovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Námestove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Námestovo vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Námestove. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Námestove potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Námestove veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už som v Námestove vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Námestove upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Námestove. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Námestove prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook