Objednať

Vianočné upratovanie Námestovo

vianočné upratovanie

Dopytujete kvalitné vianočné upratovanie v meste Námestovo a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Námestove poskytne? Blížia sa Vianoce, sviatky pokoja a pohody a vy potrebujete zaistiť kvalitné a dokonalé vianočné upratovanie v Námestove alebo v okolí? Hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu na zabezpečenie tohto vianočného upratovania v Námestove? Bingo. Túto firmu ste práve našli! Sme zavedená profesionálna upratovacia firma z okolia. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE je sieť skúsených a zaškolených upratovačiek, ktoré vám v Námestove a celom Žilinskom kraji zaistia a samozrejme poskytnú veľké vianočné upratovanie vo vašich bytoch, vianočné upratovanie vo vašich domoch, vianočné upratovanie vo vašich domácnostiach, ale aj vianočné upratovanie vo firmách či kanceláriách nachádzajúcich sa v Námestove. Veľmi radi vám poskytneme toto dôležité sezónne upratovanie, ako sú vianočné upratovanie, či jarné upratovanie. Keďže je ale toto sezónne upratovanie veľmi žiadané, odporúčame každému, aby si toto sezónne upratovanie objednal s dostatočným časovým predstihom, aby sme v Námestove dokázali toto upratovanie poskytnúť tak, ako si budete želať. Napríklad ak si budete priať zaistiť aj vianočnú výzdobu, zaistíme vám ju. Štandardné vianočné upratovanie v Námestove je kompletné upratovanie celej vašej domácnosti vrátane dôkladného umývania okien a čistenia sedačiek. Vždy urobíme maximum pre to, aby bola vaša domácnosť pred týmito krásnymi zimnými sviatkami v skvelom stave. Všetky prípravky potrebné na vianočné upratovanie sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb zabezpečovaných v Námestove.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Námestove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Námestove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri vianočné upratovanie Námestovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vianočných upratovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Námestove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu vianočné upratovanie Námestovo vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Na Vianoce upratovanie len od vás. Som spokojná nad mieru.Pravidelne na Vianoce nám táto spoločnosť upratuje v opatrovateľskom dome. Sme veľmi spokojní tak s prístupom, ako aj s odbornosťou, s ktorou práce prebiehajú. Odporúčame.Rok čo rok nám na vianočné sviatky skrášľujú náš príbytok v Námestove dievčatá z extra upratovania. Dokonca robia aj výzdobu. Sú skvelé, určite odporúčam.Dokonalé predvianočné upratovanie, môžem len odporučiť.Túto firmu si v Námestove objednávam každý rok už v máji, aby na mňa mysleli na Vianoce. Som absolútne spokojná, neviem si to predstaviť bez ich pomoci.Som veľmi pracovne vyťažená, tak som na Vianoce objednala túto spoločnosť pre mojich rodičov žijúcich v Námestove. Mamička sa úplne rozplývala nad ochotou a šikovnosťou. Touto cestou veľmi ďakujem za pomoc.Pravidelne na Vianoce využívam túto spoločnosť. Bezkonkurenčná, odporúčam.Vianoce mám spojené s Extra upratovaním, dievčatá perfektné, byt čistý a voňavý, určite všetkým odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook