Objednať

Upratovanie kancelárie či office Námestovo

upratovanie kancelárií

Dopytujete kvalitné upratovanie kancelárií v meste Námestovo a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Námestove poskytne? Hľadáte spoľahlivú firmu na upratovanie kancelárií v Námestove? Sme profesionálna upratovacia firma z okolia Námestova. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom Žilinskom kraji zaistí a poskytne profesionálne odvedené upratovanie vašej kancelárie či upratovanie vašich kancelárií Jednorazové aj pravidelné upratovanie kancelárie vám v Námestove a širokom okolí poskytneme vo vami zvolených termínoch a v čase, ktorý vám najviac vyhovuje. Štandardné upratovanie kancelárie v Námestove obsahuje utretie prachu, vrátane zabezpečenia starostlivosti o kancelársky nábytok, vysatie či tepovanie koberca, umývanie okien, vynesenie odpadkov, upratovanie sociálneho zariadenia, vytrenie podlahy a umytie všetkých dverí. Vaše kancelárske priestory v Námestove upraceme a navoniame tak, aby ste sa každý deň, znova a znova tešili do krásne uprataných kancelárskych priestorov. V prípade inej požiadavky na upratovanie kancelárie vám radi vyhovieme. Všetky prípravky potrebné na upratovanie kancelárií v Námestove sú automaticky súčasťou dodávky našej služby kancelárskeho upratovania.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Námestove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Námestove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie kancelárií Námestovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie kancelárií záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Námestove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie kancelárií Námestovo vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Táto upratovacia firma mi minulý týždeň zaisťovala upratovanie mojich kancelárií v Námestove. Výborné služby, odporúčam.Precízne upratovanie kancelárie v Námestove, určite odporúčam.Po rekonštrukcii sme potrebovali upratať naše kancelárske priestory v Námestove. Na základe odporúčania sme si vybrali upratovaciu spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Ich prístup k práci bol veľmi profesionálny, dodali všetky prípravky a postarali sa aj o vypratanie a likvidáciu odpadu po celej rekonštrukcii. Dokonalá odborná spolupráca, nie je čo vytknúť. Určite odporúčame využívať služby tejto upratovacej firmy.Výborná práca. Upratovanie kancelárie bolo vykonané na jednotku, odporúčam.Upratovanie všetkých kancelárií v Námestove bolo vykonané výborne. Napriek tomu, že sme požadovali vykonať túto upratovaciu službu v nedeľu, nebol to žiadny problém a dievčatá boli úplne úžasné. Vrelo môžeme každému odporučiť, určite budeme tieto extra služby využívať aj naďalej.Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE nám pravidelne zaisťuje upratovanie kancelárií v Námestove. Je síce trochu drahšie, ale je potrebné oceniť ich plne profesionálny prístup a precíznosť upratovania, ktoré poskytuje. Využívame ich upratovacie služby už 2 roky a ani raz sa za tú dobu nestalo, že by upratovanie kancelárií neprebehlo perfektne. Určite odporúčame využívať ich upratovacie práce ktoré poskytujú nielen v Námestove.Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE nám zaisťuje pravidelné upratovanie našich kancelárií v Námestove. Slečny sú veľmi spoľahlivé a dochvíľne. Ich práca je úplne bezchybná, takmer nič sa im nemusí vysvetľovať. Rozhodne túto spoločnosť odporúčame.Generálne upratovanie našej kancelárie v Námestove bolo vykonané veľmi odborne a starostlivo vrátane vyčistenia sedačiek a kobercov. Určite budeme služby tejto upratovacej firmy využívať aj naďalej.

Sociálne siete

Instagram Facebook