Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Kysucké Nové Mesto

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Kysucké Nové Mesto a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Kysuckom Novom Meste poskytne? Dokonale precízne a dôkladné upratovanie v Kysuckom Novom Meste vám prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE môžeme ponúknuť takmer neobmedzene, a to 365 dní v roku bez ohľadu na víkendy a sviatky. 7 dní v týždni zaisťujeme a poskytujeme upratovanie domácností, upratovanie bytov či upratovanie domov. Zaisťujeme špičkové upratovanie kancelárií, upratovanie firiem, ale aj upratovanie podnikov, upratovanie hál a skladov alebo upratovanie hotelov a penziónov. Upratujeme akékoľvek bytové a nebytové priestory.

Čo upratujeme

Na základe vašej objednávky upratovacích služieb vám kedykoľvek zaistíme upratovanie po športových a spoločenských akciách, upratovanie obchodov a predajní, ale aj upratovanie škôl či škôlok. Sme prvotriedna upratovacia spoločnosť, ktorá zaisťuje akékoľvek generálne či jednorazové upratovanie, ale ktorá zabezpečuje aj pravidelné upratovanie .Upratujeme byty po rekonštrukciách, ale upratujeme aj domácnosti po maľovaní. Poskytujeme špičkové umývanie okien, umývanie výkladov a výkladných skríň, ale aj tepovanie a čistenie sedacích súprav či kobercov .

Vychádzame vám v ústrety

Všetky upratovacie práce, ktoré v Kysuckom Novom Meste zabezpečujeme, sú poskytované zaškoleným a veľmi skúseným personálom. Bežne zaisťujeme nielen štandardné a bežné upratovanie, ale špecializujeme sa aj na takzvané sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné a veľkonočné upratovanie. Aj pri jarnom upratovaní sa vám postaráme o precízne upratanie vašej chaty či chalupy, vrátane dôkladného umytia okien alebo vrátane vonkajšieho upratovania, pri ktorom vám zaistíme prostredníctvom našej vypratávacej spoločnosti i odvoz a likvidáciu všetkého odpadu, ktorý sa nachádza vo vonkajších priestoroch.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Kysuckom Novom Meste alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Kysuckom Novom Meste si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Kysucké Nové Mesto cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Kysuckom Novom Meste záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Kysucké Nové Mesto vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Kysuckom Novom Meste veľmi spokojná. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Kysuckom Novom Meste potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.Už 2x som využila v Kysuckom Novom Meste upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Kysuckom Novom Meste. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Kysuckom Novom Meste prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Kysuckom Novom Meste vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Kysuckom Novom Meste. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook