Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Spišská Nová Ves

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Spišská Nová Ves a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Spišskej Novej Vsi poskytne? Precízne umývanie okien v Spišskej Novej Vsi, ale aj dôkladné jednorazové upratovanie v Spišskej Novej Vsi a celom jej okolí vám kedykoľvek zaistí a poskytne naša preverená a profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Pod záštitou celoštátnej ochrannej značky EXTRA SLUŽBY vám poskytneme upratovanie kancelárií, upratovanie firemných priestorov, ale aj upratovanie domácností, upratovanie bytov alebo generálne upratovanie akýchkoľvek objektov po stavebných úpravách alebo po maľovaní. Všetky naše upratovacie služby poskytujeme 365 dní v roku bez ohľadu na víkendy a sviatky.

Čo upratujeme

Upratujeme reštaurácie aj bary, upratujeme predajne aj obchody, upratujeme zdravotnícke zariadenia aj čakárne, ale upratujeme aj hotely a penzióny. Akúkoľvek z našich upratovacích služieb vám zaistíme nielen ako jednorazovú generálnu zákazku, ale môžeme vám poskytnúť všetky tieto upratovacie práce aj pravidelne. Umývame okná, umyjeme balkóny aj terasy, umývame výkladné skrine i výklady, ale poskytujeme aj akékoľvek vonkajšie upratovanie či upratovanie hál a skladov. Čistíme a tepujeme koberce i matrace.

Vychádzame vám v ústrety

Kedykoľvek si môžete objednať akúkoľvek našu upratovaciu činnosť prostredníctvom veľmi jednoduchého a prehľadného on-line objednávkového formulára a potom už len počkať, až sa s vami spojí náš odborný technik a preberie s vami všetky podrobnosti a priebeh týkajúce sa vami požadovaného upratovania. Zaistíme vám precízne vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie, ale aj jarné upratovanie, ako hlavne upratovanie rekreačných objektov pred začatím ich používania. Budeme veľmi potešení, ak si na akúkoľvek upratovaciu službu v Spišskej Novej Vsi zvolíte práve našu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Spišskej Novej Vsi alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Spišskej Novej Vsi si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Spišská Nová Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Spišskej Novej Vsi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Spišská Nová Ves vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Minulý týždeň som v Spišskej Novej Vsi potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Spišskej Novej Vsi veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Spišskej Novej Vsi upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Spišskej Novej Vsi. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Spišskej Novej Vsi prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Spišskej Novej Vsi vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Spišskej Novej Vsi. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.

Sociálne siete

Instagram Facebook