Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Rožňava

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Rožňava a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Rožňave poskytne? Veľmi dôkladné a precízne upratovanie domácností v Rožňave, ale aj precízne umývanie okien a okenných rámov v Rožňave vám 365 dní v roku zaistí a poskytne profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Poskytujeme jednorazové generálne upratovanie, ale poskytujeme aj pravidelné upratovanie všetkých bytových i nebytových priestorov. Upratujeme firmy, upratujeme kancelárie, ale upratujeme aj škôlky a školy. Upratujeme reštaurácie aj bary, upratujeme hotely aj ubytovne, ale upratujeme aj všetky obchodné priestory a predajne v Rožňave.

Čo upratujeme

Všetky nami ponúkané upratovacie práce si môžete kedykoľvek objednať prostredníctvom objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej bezplatnej centrálnej linky 0800 80 10 80. Vždy sa o vás postará veľmi skúsený a zaškolený personál siete EXTRA UPRATOVANIE. Kedykoľvek vám zaistíme veľmi dôkladné upratovanie po rekonštrukcii, ale aj upratovanie po maľovaní. Taktiež poskytujeme všetkým našim klientom vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie, ale aj jarné upratovanie, ako napríklad upratovanie chát a chalúp.

Vychádzame vám v ústrety

Poskytujeme aj vonkajšie upratovanie po rôznych spoločenských a športových podujatiach vrátane akýchkoľvek vypratávacích služieb. Umývame a čistíme okná, umývame okenné rámy aj dvere, umyjeme terasy aj balkóny, ale umývame a čistíme aj výkladné skrine a výklady neobmedzene veľkých rozmerov. Našim klientom poskytujeme veľmi dôkladné ručné upratovanie a umývanie, ale poskytujeme aj strojové čistenie a umývanie. Upratujeme salóny, ale upratujeme aj parkoviská a garáže. Budeme veľmi potešení, ak si aj vy zvolíte našu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a stanete sa aj vy našimi ďalšími spokojnými klientmi využívajúcimi naše služby poskytované medzinárodnou spoločnosťou EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Rožňave alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Rožňave si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Rožňava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Rožňave záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Rožňava vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Rožňave vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Rožňave. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Rožňave potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Rožňave veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Rožňave upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Rožňave. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Rožňave prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook