Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Kežmarok

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Kežmarok a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Kežmarku poskytne? Upratovanie bytov v Kežmarku i v celom okolí vám kedykoľvek zaistí a poskytne naša spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Samozrejme vám poskytneme nielen upratovanie bytov, ale zaistíme vám aj upratovanie domov, upratovanie domácností, upratovanie kancelárií alebo upratovanie firiem. Upratujeme nielen bytové priestory, ale upratujeme aj nebytové priestory neobmedzených veľkostí a rozlôh. V Kežmarku umývame okná, umývame okenné rámy i dvere, ale umyjeme aj terasy a balkóny.

Čo upratujeme

Poskytneme vám špičkové upratovanie ordinácií i čakární, upratovanie predajní i obchodov, upratovanie reštaurácií či predajní, ale aj upratovanie ubytovní či hotelov. Upratujeme škôlky aj školy, ale poskytujeme aj dôkladné upratovanie po maliaroch alebo upratovanie po rekonštrukciách vašich domácností a príbytkov. Poskytujeme vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie, ale aj jarné upratovanie, čím myslíme napríklad upratovanie chát a chalúp vrátane likvidácií a upratovacích prác všetkého odpadu na týchto rekreačných objektoch.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky svoje požiadavky po upratovacích službách môžete objednávať pomocou veľmi jednoduchého a prehľadného objednávkového formulára z pohodlia svojho domova. Potom už len môžete počkať na zavolanie nášho odborného technika, ktorý s vami preberie všetky podrobnosti a priebeh týkajúci sa vami požadovaného generálneho upratovania, jednorazového upratovania alebo pravidelného upratovania, ktoré vám v Kežmarku zaistíme kedykoľvek, 365 dní v roku bez ohľadu na sviatky či víkendy. Všetky služby siete EXTRA SLUŽBY zaisťujeme nielen v Kežmarku, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Kežmarku alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Kežmarku si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Kežmarok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Kežmarku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Kežmarok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Kežmarku. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už som v Kežmarku vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Kežmarku potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Kežmarku veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Kežmarku upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Kežmarku. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Kežmarku prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook