Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Sabinov

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Sabinov a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Sabinove poskytne? Upratovanie domácností v Sabinove, ale aj umývanie okien v Sabinove i celom okolí vám pod záštitou profesionálnej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY zaistia a poskytnú naši skúsení a zaškolení pracovníci siete EXTRA UPRATOVANIE. Upratujeme byty, upratujeme domy aj vily, upratujeme chaty aj chalupy, ale upratujeme aj nebytové priestory. Poskytujeme upratovanie kancelárií, upratovanie firiem, upratovanie reštaurácií i barov, upratovanie obchodov i predajní alebo upratovanie penziónov a ubytovní. Poskytujeme špičkové jednorazové generálne upratovanie, ale zaisťujeme aj spoľahlivé pravidelné upratovanie.

Čo upratujeme

Poskytujeme dôkladné upratovanie po maliaroch či upratovanie po stavebných úpravách a rekonštrukciách. Všetky naše upratovacie práce poskytujeme nielen v Sabinove, ale poskytujeme ich 365 dní v roku kompletne na celom území Slovenskej republiky i Európskej únie. Poskytujeme tak ručné upratovanie a umývanie, ako aj strojové čistenie a umývanie. Akýkoľvek druh upratovania si môžete kedykoľvek objednať prostredníctvom nášho jednoduchého a prehľadného objednávkového formulára a potom už len počkať, až sa s vami skontaktuje náš odborný technik.

Vychádzame vám v ústrety

Upratujeme lekárske ordinácie a čakárne, čistíme a tepujeme koberce, ale zaistíme vám a poskytneme aj čistenie a tepovanie sedacích súprav. Upratujeme kiná aj divadlá, upratujeme haly aj sklady. Našim klientom bežne zaisťujeme aj sezónne upratovanie, ako vianočné upratovanie a veľkonočné upratovanie. Budeme veľmi potešení, ak si pre akýkoľvek druh upratovacích služieb v Sabinove vyberiete práve našu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a sami sa presvedčíte o našich kvalitách a našej spoľahlivosti. A samozrejme budeme veľmi poctení, ak sa aj vy stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi využívajúcimi služby siete EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Sabinove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Sabinove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Sabinov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Sabinove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Sabinov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Sabinove vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Sabinove. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Sabinove potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Sabinove veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Sabinove upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Sabinove. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Sabinove prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook