Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Dunajská Streda

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Dunajská Streda a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Dunajskej Strede poskytne? Pre celý okres Dunajská Streda dnes a denne zaisťujeme profesionálne upratovacie služby, a to tak upratovanie bytových priestorov, ako aj upratovanie nebytových priestorov a vonkajšie upratovanie. Prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám zaistíme všetky druhy upratovania nielen jednorazovo, ale na základe vašej požiadavky vám zaistíme aj spoľahlivé a nadštandardne kvalitné pravidelné upratovanie. Zaistíme vám upratovanie bytov, upratovanie domov, upratovanie po maliaroch alebo napríklad vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie.

Čo upratujeme

Poskytujeme nielen kvalitné upratovanie domácností, ale poskytneme vám aj upratovanie kancelárií, upratovanie obchodov a predajní, upratovanie reštaurácií alebo upratovanie penziónov či ubytovní. Poskytneme vám precízne umývanie podláh, umývanie okien ľubovoľných veľkostí, ale aj čistenie a tepovanie kobercov, čistenie sedačiek alebo napríklad umývanie osvetlenia. Zaistíme vám spoľahlivé upratovanie nielen vnútorných priestorov, ale aj upratovanie vonkajších priestorov, umývanie terás i balkónov. Všetky naše pracovníčky sú veľmi šikovné a skúsené odborníčky, ktoré majú s upratovacou činnosťou veľké skúsenosti.

Vychádzame vám v ústrety

Kedykoľvek si v Dunajskej Strede môžete objednať naše profesionálne upratovacie služby z pohodlia svojho domova prostredníctvom objednávkového formulára alebo zavolaním na našu NONSTOP centrálnu linku 0800 80 10 80. Vždy sa vám budú všetci naši pracovníci venovať s maximálnou ochotou a obetavosťou. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE je tu pre vás každý deň, aby dokázala nepretržite zaistiť vaše požiadavky, týkajúce sa poskytnutia upratovacích služieb. Budeme veľmi potešení, ak si v Dunajskej Strede vyberiete aj vy našu profesionálnu upratovaciu firmu EXTRA UPRATOVANIE. Sme stopercentnou zárukou čistoty.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dunajskej Strede alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dunajskej Strede si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Dunajská Streda cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dunajskej Strede záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Dunajská Streda vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Minulý týždeň som v Dunajskej Strede potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Dunajskej Strede veľmi spokojná. Určite odporúčam.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už 2x som využila v Dunajskej Strede upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Dunajskej Strede. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Dunajskej Strede prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Dunajskej Strede vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Dunajskej Strede. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.

Sociálne siete

Instagram Facebook