Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Snina

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Snina a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Snine poskytne? Umývanie okien v Snine, ale aj profesionálne upratovanie bytov v Snine vám zaistí a poskytne veľmi kvalitná upratovacia franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Upraceme vám domácnosti, upraceme vám kancelárie, upraceme vám firmy, ale upraceme vám aj reštaurácie a bary , upraceme penzióny aj hotely alebo upraceme napríklad škôlky aj školy. Zaistíme vám nielen jednorazové generálne upratovanie, ale poskytneme vám aj pravidelné upratovanie akýchkoľvek bytových i nebytových priestorov. Upratujeme nepretržite 365 dní v roku.

Čo upratujeme

V Snine bežne zaisťujeme sezónne upratovanie, ako vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie a jarné upratovanie . Upratujeme chaty aj chalupy a v prípade potreby vám samozrejme zaistíme aj profesionálne vypratávacie práce požadované hlavne pri vonkajšom upratovaní a pri upratovaní hál a skladov. Upratujeme hromadné dopravné prostriedky, ako sú napríklad električky, trolejbusy a autobusy, ale upratujeme aj interiéry motorových vozidiel. Upratujeme predajne aj obchody, ale poskytujeme aj čistenie a tepovanie kobercov alebo čistenie a tepovanie sedačiek a matracov.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie práce poskytujeme nielen v Snine, ale sme schopní vám ich zabezpečiť a poskytnúť kdekoľvek na území Slovenskej republiky. Akúkoľvek upratovaciu službu si môžete kedykoľvek objednať z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej centrálnej bezplatnej linky 0800 80 10 80. Budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete našimi stálymi klientmi, využívajúcimi služby našej siete EXTRA SLUŽBY. Presvedčte sa sami o kvalitách upratovacích služieb ktoré v Snine poskytujeme.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Snine alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Snine si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Snina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Snine záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Snina vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Snine vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Snine. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Snine prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Minulý týždeň som v Snine potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Snine veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Snine upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Snine. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook