Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Dlhé nad Cirochou

upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie v obci Dlhé nad Cirochou a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Dlhom nad Cirochou poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Naša profesionálna upratovacia firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá funguje na princípe franchisového systému, vám v Dlhom nad Cirochou a v celom okolí Dlhého nad Cirochou zaistí akékoľvek druhy upratovania, umývanie okien a čistenie.

Táto medzinárodná franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá bola založená v roku 2012 stopercentne českou spoločnosťou, vám nielen v Dlhom nad Cirochou, ale aj v celom okrese Snina zaistí a poskytne veľmi kvalitné upratovanie a upratovacie služby ľubovoľne veľkých nehnuteľností a priestorov.

v Dlhom nad Cirochou poskytujeme nielen ručné upratovanie a umývanie, ale zabezpečujeme aj strojové čistenie. Vykonávame jednorazové a generálne upratovanie, ale bežne v Dlhom nad Cirochou a okolí zaisťujeme aj pravidelné upratovanie. Upratujeme nepretržite 24 hodín denne upratujeme domácnosti, upratujeme chaty i chalupy, upratujeme reštaurácie, umývame okná ľubovoľných veľkostí a čistíme a tepujeme koberce aj sedacie súpravy. v Dlhom nad Cirochou, rovnako ako v celom okolí Dlhého nad Cirochou, vám veľmi radi poskytneme naše spoľahlivé upratovanie a upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dlhom nad Cirochou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dlhom nad Cirochou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Dlhé nad Cirochou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dlhom nad Cirochou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Dlhé nad Cirochou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už 2x som využila v Dlhom nad Cirochou upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Dlhom nad Cirochou. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Dlhom nad Cirochou veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Dlhom nad Cirochou prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Dlhom nad Cirochou vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Dlhom nad Cirochou. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Dlhom nad Cirochou potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.

Sociálne siete

Instagram Facebook