Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Levice

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Levice a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Leviciach poskytne? Franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám zaistí a poskytne kompletné upratovanie bytových priestorov, ale aj upratovanie nebytových priestorov, a to nielen v Leviciach, ale aj v celom širokom okolí Levíc. Poskytujeme upratovanie domácností, upratovanie bytov, upratovanie domov ale aj upratovanie komerčných priestorov, ako napr. upratovanie kancelárií, upratovanie kaderníckych salónov, upratovanie ordinácií alebo upratovanie firiem. Umývame okná, umývame výkladné skrine, ale umyjeme aj balkóny alebo terasy. Čistíme sedačky, tepujeme koberce, umyjeme a čistíme interiéry dopravných prostriedkov.

Čo upratujeme

Pre všetkých našich klientov zaisťujeme precízne a dôkladné upratovanie za jednotných a nemenných cenových podmienok na základe nášho cenníka upratovacích prác, a to kompletne na celom území Slovenskej republiky. Svoje objednávky upratovacích služieb môžete kedykoľvek zadávať z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára. Všetky prípravky potrebné pre daný druh upratovania sú automaticky súčasťou dodávky našich profesionálnych upratovacích služieb poskytovaných v Leviciach, pričom všetky naše upratovacie práce sú poskytované 365 dní v roku.

Vychádzame vám v ústrety

Rovnako precízne, ako poskytujeme všetky naše upratovacie služby, zabezpečujeme aj dôkladné vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie alebo napríklad jarné upratovanie chát a chalúp. Poskytujeme upratovanie po športových a spoločenských akciách, ale vykonávame aj generálne upratovanie po rekonštrukciách. EXTRA UPRATOVANIE sú zaškolení, spoľahliví a veľmi skúsení pracovníci, ktorí vám vyjdú vždy maximálne v ústrety pri poskytovaní upratovacích prác v Leviciach.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Leviciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Leviciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Levice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Leviciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Levice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Leviciach vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Leviciach. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Leviciach potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Leviciach veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Leviciach prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Leviciach upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Leviciach. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook