Objednať

Jarné upratovanie Levice

jarné upratovanie

Dopytujete kvalitné jarné upratovanie v meste Levice a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Leviciach poskytne? Vonku už pomaly vonia jar a vy potrebujete v Leviciach či v okolí urobiť skutočne poriadne jarné upratovanie? Hľadáte spoľahlivú a skúsenú firmu na zabezpečenie tohto generálneho jarného upratovania v Leviciach? Toto detailné a kompletné jarné upratovanie poskytujeme nielen v Leviciach, ale aj v celom širokom okolí. a požiadaviek kompletné jarné upratovanie vrátane umývania okien, umývania terás, umývania balkónov alebo upratovania vonkajších priestorov. v Leviciach vám poskytneme nielen upratovanie vo vašich bytoch, ale zaistíme aj upratovanie vo vašich domoch, upratovanie na chatách či chalupách, upratovanie v domácnostiach , ale aj upratovanie vo firmách, podnikoch či kanceláriách. Veľmi radi vám poskytneme toto žiadané sezónne upratovanie, ako sú jarné upratovanie, vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie. Keďže je toto sezónne upratovanie veľmi žiadaným druhom upratovania, odporúčame každému záujemcovi o toto jarné upratovanie, aby si ho objednal s dostatočným časovým predstihom, aby sme dokázali toto jarné upratovanie v Leviciach poskytnúť v termíne a čase, ktorý si budete priať. Štandardné jarné upratovanie v Leviciach je kompletné upratovanie celého priestoru bytu, upratovanie domu, upratovanie chaty alebo chalupy. Zahŕňa aj upratovanie záhrady, upratovanie garáže alebo napríklad upratovanie terasy či pergoly a samozrejme dôkladné a precízne umývanie okien a dverí. Všetky prípravky potrebné na jarné upratovanie sú samozrejme súčasťou dodávky našich profesionálnych upratovacích služieb poskytovaných v Leviciach.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Leviciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Leviciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri jarné upratovanie Levice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem jarné upratovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Leviciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu jarné upratovanie Levice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Jarné upratovanie v Leviciach na výbornú.Výborne vykonané upratovanie záhradného altánku v Leviciach. Sklá sú ako nové, vďaka.Rodičia potrebovali z jari upratať a umyť okná na chalupe. Výsledok bol parádny. Spoločnosť Extra nám všetko zaistila úplne skvele. Chválime.Chcel by som touto cestou poďakovať slečnám, ktoré mi upratali a umyli tie špinavé okná po zime. Veľmi vám ďakujem a prajem veľa úspechu vo vašej práci.Perfektné jarné upratovanie vrátane umývania okien. O nič som sa nestarala. Ako žena musím oceniť skutočne šikovnosť a zručnosť. Extra upratovanie určite odporúčam.Kuchyňa, kúpeľňa, okná, terasa, všetko bez chybičky. Skutočne dokonalé jarné upratovanie.

Sociálne siete

Instagram Facebook