Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Brezno

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Brezno a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Brezne poskytne? Rovnako kvalitne a spoľahlivo, tak o jednorazové upratovanie v Brezne, ako aj o pravidelné upratovanie v Brezne sa vám postará naša preverená a veľmi kvalitná franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Kedykoľvek vám na základe vašich objednávok upratovacích služieb zaistíme a poskytneme perfektné upratovanie bytov v Brezne, upratovanie domov či víl alebo upratovanie kancelárií či firiem. Zaistíme vám špičkové umývanie okien neobmedzených rozmerov alebo napríklad umývanie výkladných skríň a výkladov. Rovnako precízne sa vám postaráme aj o umývanie a čistenie balkónov a terás.

Čo upratujeme

Upratujeme nielen bytové priestory, ale upratujeme aj všetky nebytové priestory, ako sú napríklad garáže a parkoviská, ordinácie a čakárne, ale upratujeme aj reštaurácie a jedálne alebo napríklad škôlky a školy. Upraceme vám akýkoľvek neporiadok po maliaroch, ale upraceme aj neporiadok po remeselníkoch vykonávajúcich stavebné úpravy. Umývame podlahy, poskytujeme strojové čistenie ale čistíme a tepujeme aj koberce či sedacie súpravy. Zaisťujeme perfektné jarné upratovanie vrátane prípadných vypratávacích prác a následného odvozu všetkého odpadu.

Vychádzame vám v ústrety

Upratujeme chalupy aj chaty, ale poskytujeme aj sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie. Všetky naše upratovacie práce zaisťujeme nielen v Brezne, ale tieto dokonalé upratovacie služby poskytujeme kompletne na celom území Slovenskej republiky. Naše upratovacie služby poskytujeme 365 dní v roku a vždy sa o vás postarajú veľmi skúsení a zaškolení pracovníci upratovacej siete EXTRA UPRATOVANIE. Budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi, ktorí využili služby našej komplexnej spoločnosti EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Brezne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Brezne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Brezno cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Brezne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Brezno vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Brezne vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Brezne. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Brezne potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Brezne veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Brezne prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Brezne upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Brezne. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook