Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Martin

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Martin a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Martine poskytne? Rovnako ako v Martine, tak aj v celom jeho širokom okolí vám zaistíme a poskytneme veľmi precízne a kvalitné upratovanie domácností, upratovanie kancelárií alebo upratovanie hál či firiem. Sme preverená a spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje všetky svoje upratovacie práce nielen v Martine, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Kedykoľvek si môžete objednať naše upratovacie služby z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára upratovania a upratovacích služieb.

Čo upratujeme

Kedykoľvek a kdekoľvek v Martine či jeho okolí vám zaistíme upratovanie domácnosti, upratovanie bytu, upratovanie domu, ale aj upratovanie kancelárií, upratovanie reštaurácií alebo upratovanie obchodov či predajní. Precízne a dôkladne vám umyjeme okná, umyjeme žalúzie, ale umyjeme aj výkladné skrine a výklady alebo umyjeme terasy a balkóny. Zaisťujeme a poskytujeme nielen jednorazové upratovanie, ale bežne zaisťujeme aj pravidelné upratovanie vrátane tepovania a čistenia kobercov alebo vrátane čistenia a tepovania sedačiek.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie práce, ktoré zabezpečujeme v okolí Martina, sú poskytované veľmi skúsenými a spoľahlivými pracovníkmi, ktorí urobia vždy maximum pre to, aby ste boli spokojní a aby ste sa stali našimi ďalšími spokojnými zákazníkmi. Zaistíme vám veľkonočné upratovanie, ale aj vianočné upratovanie. Dokonale upraceme vaše chaty aj chalupy. Preto budeme veľmi potešení, ak si pre akýkoľvek druh upratovania zvolíte našu upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE s celorepublikovou pôsobnosťou. V prípade záujmu vám v Martine samozrejme zaistíme aj sťahovacie služby či vypratávacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Martine alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Martine si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Martin cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Martine záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Martin vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Martine vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Martine. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Martine potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Martine veľmi spokojná. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Martine prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už 2x som využila v Martine upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Martine. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook