Objednať

Vonkajšie upratovanie a práca Martin

vonkajšie upratovanie

Dopytujete kvalitné vonkajšie upratovanie v meste Martin a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Martine poskytne? Potrebujete v Martine alebo v okolí zaistiť kvalitné, rýchle a spoľahlivé upratovanie vonkajších priestorov? Potrebujete v Martine zaistiť upratovanie terasy, upratovanie záhrady, upratovanie záhradného altánku, upratovanie parku alebo upratovanie prístupových ciest a vonkajších plôch okolo vášho domu, vily, reštaurácie alebo rekreačného strediska v Martine? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú franchisovú spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto vonkajšie upratovanie v Martine zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetky vonkajšie priestory ľubovoľnej veľkosti. Upraceme vonkajšie priestory pri vašich domácnostiach, umyjeme okná vo vašich altánkoch či terasách, zlikvidujeme rastliny a burinu v zámkovej dlažbe. Postaráme sa kompletne o celé upratovanie vonkajších priestorov v Martine vrátane likvidácie a odvozu všetkého odpadu. Akékoľvek vonkajšie upratovanie, poskytované pre súkromné osoby, ale aj pre firmy a podnikateľov, sú v Martine či v Žilinskom kraji poskytované v termínoch, ktoré si sami určíte. Pomôcky a prípravky potrebné pre tento druh vonkajšieho upratovania sú automaticky dodávané v rámci našich upratovacích služieb poskytovaných v Martine.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Martine alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Martine si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri vonkajšie upratovanie Martin cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vonkajšieho upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Martine záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu vonkajšie upratovanie Martin vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Krásne uprataná terasa aj záhradný altánok, veľmi chválim.Spoločnosť Extra nám zaisťovala upratovanie vonkajšej reštaurácie a dlažby. Úplná spokojnosť, rozhodne odporúčame.Dohovor, cena, práca, všetko tak ako si predstavujem, určite odporúčam.Vonkajšie upratovanie v Martine bolo od tejto spoločnosti odvedené veľmi kvalitne a zodpovedne.Upratovanie terasy i záhradného domčeka bolo v úplnom poriadku, odporúčam.Musím pochváliť túto firmu za výbornú spoluprácu pri upratovaní vonkajších priestorov v meste Martin. Lepšie sme okolo domov ešte nemali upratané.

Sociálne siete

Instagram Facebook