Objednať

Vonkajšie upratovanie a práca Banská Bystrica

vonkajšie upratovanie

Dopytujete kvalitné vonkajšie upratovanie v meste Banská Bystrica a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Banskej Bystrici poskytne? Potrebujete v Banskej Bystrici alebo v okolí zaistiť kvalitné, rýchle a spoľahlivé upratovanie vonkajších priestorov? Potrebujete v Banskej Bystrici zaistiť upratovanie terasy, upratovanie záhrady, upratovanie záhradného altánku, upratovanie parku alebo upratovanie prístupových ciest a vonkajších plôch okolo vášho domu, vily, reštaurácie alebo rekreačného strediska v Banskej Bystrici? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú franchisovú spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto vonkajšie upratovanie v Banskej Bystrici zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetky vonkajšie priestory ľubovoľnej veľkosti. Upraceme vonkajšie priestory pri vašich domácnostiach, umyjeme okná vo vašich altánkoch či terasách, zlikvidujeme rastliny a burinu v zámkovej dlažbe. Postaráme sa kompletne o celé upratovanie vonkajších priestorov v Banskej Bystrici vrátane likvidácie a odvozu všetkého odpadu. Akékoľvek vonkajšie upratovanie, poskytované pre súkromné osoby, ale aj pre firmy a podnikateľov, sú v Banskej Bystrici či v Banskobystrickom kraji poskytované v termínoch, ktoré si sami určíte. Pomôcky a prípravky potrebné pre tento druh vonkajšieho upratovania sú automaticky dodávané v rámci našich upratovacích služieb poskytovaných v Banskej Bystrici.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Banskej Bystrici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Banskej Bystrici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri vonkajšie upratovanie Banská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vonkajšieho upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Banskej Bystrici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu vonkajšie upratovanie Banská Bystrica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie terasy i záhradného domčeka bolo v úplnom poriadku, odporúčam.Musím pochváliť túto firmu za výbornú spoluprácu pri upratovaní vonkajších priestorov v meste Banská Bystrica. Lepšie sme okolo domov ešte nemali upratané.Dohovor, cena, práca, všetko tak ako si predstavujem, určite odporúčam.Krásne uprataná terasa aj záhradný altánok, veľmi chválim.Spoločnosť Extra nám zaisťovala upratovanie vonkajšej reštaurácie a dlažby. Úplná spokojnosť, rozhodne odporúčame.Vonkajšie upratovanie v Banskej Bystrici bolo od tejto spoločnosti odvedené veľmi kvalitne a zodpovedne.

Sociálne siete

Instagram Facebook