Objednať

Vonkajšie upratovanie a práca Veľký Krtíš

vonkajšie upratovanie

Dopytujete kvalitné vonkajšie upratovanie v meste Veľký Krtíš a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby vo Veľkom Krtíši poskytne? Potrebujete vo Veľkom Krtíši alebo v okolí zaistiť kvalitné, rýchle a spoľahlivé upratovanie vonkajších priestorov? Potrebujete vo Veľkom Krtíši zaistiť upratovanie terasy, upratovanie záhrady, upratovanie záhradného altánku, upratovanie parku alebo upratovanie prístupových ciest a vonkajších plôch okolo vášho domu, vily, reštaurácie alebo rekreačného strediska vo Veľkom Krtíši? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú franchisovú spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto vonkajšie upratovanie vo Veľkom Krtíši zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetky vonkajšie priestory ľubovoľnej veľkosti. Upraceme vonkajšie priestory pri vašich domácnostiach, umyjeme okná vo vašich altánkoch či terasách, zlikvidujeme rastliny a burinu v zámkovej dlažbe. Postaráme sa kompletne o celé upratovanie vonkajších priestorov vo Veľkom Krtíši vrátane likvidácie a odvozu všetkého odpadu. Akékoľvek vonkajšie upratovanie, poskytované pre súkromné osoby, ale aj pre firmy a podnikateľov, sú vo Veľkom Krtíši či v Banskobystrickom kraji poskytované v termínoch, ktoré si sami určíte. Pomôcky a prípravky potrebné pre tento druh vonkajšieho upratovania sú automaticky dodávané v rámci našich upratovacích služieb poskytovaných vo Veľkom Krtíši.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Veľkom Krtíši alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Veľkom Krtíši si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri vonkajšie upratovanie Veľký Krtíš cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vonkajšieho upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkom Krtíši záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu vonkajšie upratovanie Veľký Krtíš vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Vonkajšie upratovanie vo Veľkom Krtíši bolo od tejto spoločnosti odvedené veľmi kvalitne a zodpovedne.Upratovanie terasy i záhradného domčeka bolo v úplnom poriadku, odporúčam.Spoločnosť Extra nám zaisťovala upratovanie vonkajšej reštaurácie a dlažby. Úplná spokojnosť, rozhodne odporúčame.Musím pochváliť túto firmu za výbornú spoluprácu pri upratovaní vonkajších priestorov v meste Veľký Krtíš. Lepšie sme okolo domov ešte nemali upratané.Dohovor, cena, práca, všetko tak ako si predstavujem, určite odporúčam.Krásne uprataná terasa aj záhradný altánok, veľmi chválim.

Sociálne siete

Instagram Facebook