Objednať

Upratovanie kaderníctva či salónu Veľký Krtíš

upratovanie salónov

Dopytujete kvalitné upratovanie salónov v meste Veľký Krtíš a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby vo Veľkom Krtíši poskytne? Potrebovali by ste kvalitne a spoľahlivo upratať kaderníctvo, masážny salón alebo kozmetický salón v vo Veľkom Krtíši alebo v okolí? Naša spoľahlivá a profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje upratovacie práce vo Veľkom Krtíši a v širšom okolí, sa rada postará o jednorazové a pravidelné upratovanie vašich salónov. Zabezpečíme vám nielen spomínané jednorazové generálne upratovanie vašich salónov, ale rovnako spoľahlivo zorganizujeme a zabezpečíme aj pravidelné upratovanie vašich salónov, presne podľa vašich časových požiadaviek. Na základe vašej požiadavky vám môžeme kedykoľvek poskytnúť 100 % upratovanie akýchkoľvek salónovvo Veľkom Krtíši. Dokonale vyčistíme celý váš salón, vysajeme koberce, vytrieme sedadlá, umyjeme okná a dvere, vytrieme podlahy a vynesieme odpadky. Všetci naši pracovníci, ktorí zabezpečujú upratovanie salónov, sú skúsení a vyškolení profesionáli, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s upratovaním salónov a podobných nebytových priestorov. Na všetky upratovacie práce používame certifikované a osvedčené produkty. Každé upratovanie vo Veľkom Krtíši alebo Banskobystrickom kraji sa vykonáva s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Veľkom Krtíši alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Veľkom Krtíši si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie salónov Veľký Krtíš cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie kaderníctva alebo salónu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkom Krtíši záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie salónov Veľký Krtíš vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Bezkonkurenčné služby, veľmi chválim. Náš salón musí spĺňať veľa kritérií vrátane dokonalej čistoty. Vďaka tejto dodatočnej čistiacej sieti sme úplne bez obáv. Výborná spolupráca a naozaj majú skúsenosti s tým, čo čistiť ako dôkladne. Odporúčam.Strihám vo Veľkom Krtíši psov a dlho som hľadala niekoho, kto mi bude spoľahlivo upratovať každodenný neporiadok. Skvelá kvalita aj cena u tejto firmy, chválim, odporúčam...Každodenné upratovanie nášho kaderníctva v vo Veľkom Krtíši je úplne dokonalé. Skvelá dochvíľnosť, komunikácia a celková spoľahlivosť. Túto spoločnosť určite odporúčame.Výborná cena za výborné služby, nie je čo vytknúť.Po prestavbe kaderka sa postarali úplne o všetko, rýchle a suprové upratovanie, veľmi pomohli, super firma, vďaka.

Sociálne siete

Instagram Facebook