Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Veľký Krtíš

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Veľký Krtíš a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby vo Veľkom Krtíši poskytne? Špičkové a precízne upratovacie práce vo Veľkom Krtíši, ale aj umývanie okien v celom okolí Veľkého Krtíše vám zaistíme, kedykoľvek si budete priať, prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE. Poskytujeme nielen sezónne upratovanie, ako vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie alebo jarné upratovanie, kedy sa vám postaráme najmä o upratovanie vašich chát a chalúp, ale poskytneme vám aj upratovanie bytov, upratovanie víl či domov, upratovanie firiem alebo upratovanie kancelárií.

Čo upratujeme

Zaistíme vám precízne umývanie okien, umývanie žalúzií, ale aj umývanie balkónov a terás. Dôkladne vám upraceme po maľovaní, ale upraceme vám aj po akejkoľvek rekonštrukcii ľubovoľného bytového i nebytového priestoru. Bežne vo Veľkom Krtíši upratujeme reštaurácie a bary, upratujeme penzióny aj hotely, ale upratujeme aj školy a škôlky. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky upratovania poskytneme tie najkvalitnejšie upratovacie práce a postaráme sa o to, aby ste sa stali našimi ďalšími spokojnými klientmi, ktorí využívajú našu celorepublikovú sieť EXTRA SLUŽBY.

Vychádzame vám v ústrety

Zaistíme vám nielen jednorazové upratovanie domácností, či pravidelné upratovanie spoločných priestorov, ale vyčistíme a vytepujeme vám aj ľubovoľne veľké sedacie súpravy alebo vám vyčistíme a vytepujeme koberce. Upratujeme ordinácie aj iné zdravotnícke zariadenia, upratujeme po festivaloch, ale zabezpečujeme aj čistenie a umývanie osvetlenia. Všetky naše upratovacie práce zaisťujú veľmi skúsení a zaškolení pracovníci siete EXTRA UPRATOVANIE, a to nielen 365 dní v roku, ale zároveň aj na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Veľkom Krtíši alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Veľkom Krtíši si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Veľký Krtíš cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkom Krtíši záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Veľký Krtíš vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním vo Veľkom Krtíši. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Minulý týždeň som vo Veľkom Krtíši potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola vo Veľkom Krtíši veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila vo Veľkom Krtíši upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti vo Veľkom Krtíši. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás vo Veľkom Krtíši prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som vo Veľkom Krtíši vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook