Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Bratislava

upratovanie

Požadujete naozaj kvalitné upratovanie v hlavnom meste Bratislava a zháňate odbornú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Bratislave zaistí? Rovnako ako v Bratislave, tak kompletne aj v celom širokom okolí Bratislavy vám naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE, zameraná na všetky upratovacie služby, poskytne veľmi kvalitné a profesionálne upratovacie práce všetkých bytových aj nebytových priestorov. Pod záštitou značky našej preverenej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Bratislave zaistíme a poskytneme akékoľvek upratovacie práce, a to tak jednorazového charakteru na báze generálneho upratovania, ako aj pri zaistení pravidelných upratovaní domácností, kancelárií, reštaurácií či iných nebytoviek.

Čo upratujeme

Veľmi radi a ochotne vám v Bratislave všetci naši skúsení a zaškolení pracovníci zaistia upratovanie domov, upratovanie bytov, upratovanie chát či chalúp, a to vždy vrátane veľmi kvalitného umývania okien i umývania okenných rámov a dverí. Nepretržite umývame, upratujeme a čistíme ľubovoľné priestory pre súkromné ​​osoby aj pre podnikateľov a firmy. Upratujeme kancelárie,upratujeme reštaurácie, upratujeme hotely aj penzióny. Upratujeme po rekonštrukciách, upratujeme po maliaroch, umývame terasy aj balkóny, čistíme koberce, ale čistíme aj sedacie súpravy.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky naše upratovacie práce vám poskytneme na základe vašej objednávky, ktorú môžete kedykoľvek uskutočniť prostredníctvom centrálnej linky 0800 80 10 80 alebo prostredníctvom nášho objednávkového formulára. Objednajte si kedykoľvek upratovacie služby u našej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE a presvedčte sa sami o našich kvalitách. Upratujeme a umyjeme ľubovoľne veľké priestory, pričom sú všetky potrebné upratovacie prostriedky automatickou súčasťou dodávky našich upratovacích služieb, ktoré v Bratislave poskytujeme.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Bratislave alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Bratislave si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Bratislava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Bratislave záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Bratislava vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Bratislave. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Bratislave potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Bratislave veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Bratislave upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Bratislave. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Už som v Bratislave vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Bratislave prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook