Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Ilava

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Ilava a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Ilave poskytne? Upratovanie akýchkoľvek bytových aj nebytových priestorov vám v Ilave zaistíme pod záštitou zavedenej a preverenej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Na základe vašich objednávok, ktoré prijímame 365 dní v roku, vám kedykoľvek zaistíme spoľahlivé upratovanie bytov, upratovanie domov, upratovanie kancelárií alebo upratovanie firemných prevádzok, reštaurácií, skladov či hotelov. V Ilave upratujeme nielen domácnosti, ale upratujeme aj všetky priestory a objekty určené pre vaše podnikanie. Vždy sa vám samozrejme v akomkoľvek z týchto priestorov postaráme o dôkladné umývanie okien, umývanie okenných rámov a parapetov, umývanie dverí alebo napríklad aj o čistenie a tepovanie sedacích súprav či kobercov.

Čo upratujeme

Poskytujeme nielen jednorazové upratovanie, ako napríklad upratovanie po maliaroch, upratovanie po stavebných úpravách, upratovanie chát a chalúp alebo vianočné upratovanie. Bežne našim klientom zabezpečujeme a poskytujeme aj pravidelné upratovanie, a to pravidelné upratovanie nielen domácností, ale aj firemných priestorov, škôl, škôlok, upratovanie ordinácií alebo upratovanie predajní a obchodov. Všetky naše upratovacie služby sú v Ilave poskytované skúsenými a zaškolenými pracovníkmi, členmi profesionálnej upratovacej siete EXTRA UPRATOVANIE.

Vychádzame vám v ústrety

Akékoľvek upratovacie činnosti a služby si môžete ľubovoľne objednávať z pohodlia svojho domova prostredníctvom jednoduchého objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej bezplatnej linky 0800 80 10 80. Naši pracovníci vás už sami skontaktujú a dohovoria s vami celý proces upratovania. Všetky služby sú poskytované na základe prehľadného cenníka, ktorý je neustále zobrazený na webových stránkach siete EXTRA UPRATOVANIE. Budeme veľmi potešení, ak si aj vy objednáte naše profesionálne upratovacie práce a presvedčíte sa o našej spoľahlivosti.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Ilave alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Ilave si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Ilava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Ilave záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Ilava vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Ilave vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Ilave. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Ilave prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Minulý týždeň som v Ilave potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Ilave veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Ilave upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Ilave. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook