Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Tvrdošín

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Tvrdošín a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Tvrdošíne poskytne? Profesionálne a veľmi kvalitné upratovacie služby vám v Tvrdošíne aj v celom okolí mesta Tvrdošín zaistí a poskytne naša profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE. Zaistíme vám veľmi dôkladné a precízne upratovanie kancelárií, upratovanie firiem, ale aj upratovanie domácností, upratovanie bytov a špičkové umývanie okien i umývanie okenných rámov i dverí. Čistíme a umývame žalúzie, ale upratujeme a umývame aj balkóny či terasy. Upratujeme ordinácie aj čakárne, ale upratujeme aj garáže či parkoviská.

Čo upratujeme

Dnes a denne zaisťujeme našim klientom v Tvrdošíne generálne jednorazové upratovanie, ale aj pravidelné upratovanie . Upratujeme detailne po maliaroch, ale upratujeme aj po rekonštrukciách bytov či domov. Poskytujeme sezónne upratovanie, ako napríklad vianočné upratovanieči veľkonočné upratovanie , alebo jarné upratovanie. Upratujeme chaty aj chalupy, upratujeme reštaurácie a jedálne, ale upratujeme aj hotely a penzióny. 365 dní v roku sme schopní vám zaistiť naše dôkladné a spoľahlivé upratovacie práce kompletne na celom území SR.

Vychádzame vám v ústrety

Všetky svoje objednávky upratovacích služieb si môžete prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára upratovania zadať z pohodlia svojho domova a potom už len počkať na zavolanie nášho odborného technika, ktorý s vami dohovorí celý priebeh vami požadovaných upratovacích služieb v Tvrdošíne. Objednajte si naše upratovacie práce a spoločnosť EXTRA SLUŽBY vás sama presvedčí o spoľahlivosti a profesionalite, ktorú poskytuje na celom území Slovenskej republiky pri poskytovaní upratovacích služieb, ale aj pri poskytovaní sťahovacích služieb alebo vypratávacích služieb .

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Tvrdošíne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Tvrdošíne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Tvrdošín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Tvrdošíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Tvrdošín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Tvrdošíne. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už som v Tvrdošíne vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Tvrdošíne potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Tvrdošíne veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Tvrdošíne upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Tvrdošíne. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Tvrdošíne prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook