Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Hlohovec

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Hlohovec a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Hlohovci poskytne? Tak o jednorazové upratovanie, ako aj o pravidelné upratovanie sa vám v Hlohovci aj v celom okolí Hlohovca postará naša profesionálna franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Sme špecialisti na dôkladné ručné upratovanie a umývanie všetkých bytových aj nebytových priestorov. Dôkladne a precízne upratujeme nielen domácnosti, ale upratujeme aj firmy, upratujeme škôlky a školy, upratujeme predajne aj obchody. Poskytneme vám kedykoľvek na základe vašej požiadavky upratovanie bytov, upratovanie kancelárií, upratovanie po rekonštrukcii či upratovanie po maliaroch. Starostlivo sa vám postaráme o umývanie okien, umývanie rámov a dverí, ale aj o umývanie balkónov a terás vo vašich bytoch a domoch.

Čo upratujeme

Naši skúsení a spoľahliví pracovníci vám zaistia veľmi kvalitné upratovanie rekreačných objektov, poskytnú vám generálne vianočné upratovanie, ale i veľkonočné upratovanie. Pohodlne si zadajte svoj dopyt po ľubovoľných upratovacích službách na našom on-line objednávkovom formulári a už sa o nič viac nestarajte. Prídu k vám špičkovo vybavení a zaškolení odborníci, ktorí sa vám postarajú o dokonalú čistotu vašej domácnosti či vašich firemných priestorov. Všetky upratovacie prípravky sú samozrejme automatickou súčasťou nášho upratovacieho servisu.

Vychádzame vám v ústrety

Naša franchisová sieť EXTRA SLUŽBY vám v prípade vášho záujmu zaistí aj rekonštrukciu vašich nehnuteľností alebo sa vám postará o kompletné sťahovacie služby. Akékoľvek ručné aj strojové umývanie a čistenie poskytujeme nielen v Hlohovci, ale kompletne na celom území Európskej únie, a to nepretržite, 365 dní v roku. Chcete kvalitne upratať, ale stále neviete akú firmu zvoliť? Vyskúšajte našu upratovaciu firmu a presvedčte sa sami o kvalite nami poskytovaných upratovacích služieb. Ponúkame vám upratovanie so zárukou kvality a čistoty.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Hlohovci alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Hlohovci si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Hlohovec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Hlohovci záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Hlohovec vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplná spokojnosť s upratovaním v Hlohovci. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Už som v Hlohovci vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Minulý týždeň som v Hlohovci potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Hlohovci veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Hlohovci upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Hlohovci. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Hlohovci prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook