Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Humenné

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Humenné a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Humennom poskytne? Jedny z najspoľahlivejších a najdokonalejších služieb upratovania bytových i nebytových priestorov v Humennom vám zaistí a poskytne naša preverená sieť profesionálov z franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE. 365 dní v roku vám v Humennom zaistíme upratovanie bytov, upratovanie domácností, upratovanie firiem, ale aj upratovanie kancelárií. Poskytneme vám umývanie okien, umývanie výkladných skríň a výkladov, ale aj umývanie okenných rámov a dverí . Umyjeme vám žalúzie aj rolety. V Humennom bežne poskytujeme jednorazové generálne upratovanie, ale aj pravidelné upratovanie .

Čo upratujeme

Všetky svoje dopyty po ľubovoľných upratovacích službách si môžete kedykoľvek zadávať prostredníctvom nášho jednoduchého on-line objednávkového formulára upratovania alebo prostredníctvom našej centrálnej bezplatnej linky 0800 80 10 80. Naše upratovacie práce poskytujú vždy veľmi skúsení a zaškolení pracovníci siete EXTRA UPRATOVANIE, ktorí vám v prípade záujmu zabezpečia okrem dokonalých upratovacích služieb aj služby vypratania alebo odborné sťahovacie služby. Poskytujeme nielen upratovanie domácností a upratovanie bytových priestorov, ale upratujeme aj nebytové priestory.

Vychádzame vám v ústrety

Zaistíme vám upratovanie skladov i hál, upratovanie ordinácií i čakární, upratovanie obchodov i predajní, ale aj upratovanie ubytovní či hotelov. Vyčistíme vám koberce, vyčistíme vám sedacie súpravy, vyčistíme vám akékoľvek osvetlenie, ale vyčistíme vám aj automobily. Umyjeme vám balkóny aj terasy, ale poskytneme vám aj akékoľvek vonkajšie upratovanie a upratovanie po spoločenských akciách či upratovanie po športových akciách či festivaloch . Všetky naše upratovacie práce a vianočné i veľkonočné upratovanie poskytujeme nielen v Humennom, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Humennom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Humennom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Humenné cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Humennom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Humenné vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Humennom vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Humennom. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Humennom potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Humennom veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Humennom upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Humennom. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Humennom prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook