Objednať

Upratovanie ordinácie alebo zdravotníckeho zariadenia Humenné

upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení

Dopytujete kvalitné upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení v meste Humenné a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Humennom poskytne? Potrebujete v Humennom alebo v okolí zaistiť a poskytnúť kvalitné upratovacie služby zamerané na upratovanie lekárskej ordinácie, upratovanie čakárne alebo upratovanie zdravotníckeho zariadenia? Sme preverená profesionálna upratovacia firma, poskytujúca svoje upratovacie práce nielen Prešovskom kraji, ale aj v celom širokom okolí. Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Humennom a okolí zaistí starostlivé a detailné upratovanie zdravotníckeho zariadenia, upratovanie čakárne alebo upratovanie ordinácie. Na základe vašej požiadavky vám v Humennom veľmi rýchlo a kvalitne zaistíme jednorazové aj pravidelné upratovanie zdravotníckych zariadení, čakární, upratovanie liečební i ordinácií i celých nemocníc. Umyjeme okná, vytrieme schodisko, umyjeme sociálne zariadenia, svetlá, podlahy i prístupové cesty. Postaráme sa vám o dodávku hygienických potrieb a dezinfekčných prípravkov potrebných pre všetky tieto druhy upratovania zdravotníckych zariadení.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Humennom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Humennom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení Humenné cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie ordinácií alebo zdravotníckych zariadení záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Humennom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení Humenné vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Precízne práce, nie je čo vytknúť, chválim.Zaistenie upratovania nášho zariadenia bolo vykonané úplne bezchybne a profesionálne. Od prvotnej komunikácie do vystavenia faktúry rokovanie na úrovni.Táto spoločnosť ma prekvapila svojím detailným upratovaním. Ako lekár môžem vrelo odporučiť ich detailnú prácu.Pre upratovanie našej ordinácie v Humennom sme si vybrali firmu extra upratovanie. Veľká spokojnosť, rozhodne budeme využívať aj naďalej.S upratovaním mojej zubnej ordinácie som absolútne spokojná, odporúčam.Pravidelné upratovanie našich čakární je bezkonkurenčné. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook