Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Bytča

upratovanie

Dopytujete kvalitné upratovanie v meste Bytča a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Bytči poskytne? Nielen v Bytči, ale kompletne v celom okolí Bytče vám zaistíme perfektné a spoľahlivé upratovacie služby prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA UPRATOVANIE. Neobmedzene, 365 dní v roku vám zaistíme a poskytneme upratovanie domácností, upratovanie bytov, upratovanie domov a nájomných domov, ale aj upratovanie kancelárií, upratovanie firiem alebo precízne umývanie okien či umývanie okenných rámov i dverí . Čistíme a tepujeme koberce, ale čistíme a tepujeme aj sedacie súpravy a matrace.

Čo upratujeme

Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky, ktorú si môžete veľmi jednoducho vytvoriť v našom internetovom formulári, zaistíme pravidelné upratovanie , ale aj jednorazové upratovanie , takzvané generálne upratovanie. Tieto generálne upratovania sú našimi klientmi požadované hlavne ako upratovanie po rekonštrukciách alebo upratovanie po maliarskych službách. Jednorazové a dôkladné upratovanie poskytujeme našim klientom aj na Vianoce alebo ako veľkonočné upratovanie. Všetky upratovacie práce v Bytči sú zabezpečované veľmi skúseným a zaškoleným personálom.

Vychádzame vám v ústrety

V Bytči zaisťujeme nielen upratovacie služby, ale sme schopní vám zaistiť aj profesionálne sťahovacie či vypratávacie práce prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Taktiež vám zaistíme a poskytneme vysoko odborné umývanie terás či balkónov alebo upratovanie vašich chát a chalúp. Zavolajte na našu centrálnu linku 0800 80 10 80 a objednajte si ľubovoľnú upratovaciu službu a presvedčte sa sami o našich schopnostiach poskytovania kvalitného upratovania, a to nielen v Bytči, ale aj kompletne na celom území Slovenskej republiky.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Bytči alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Bytči si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Bytča cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Bytči záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Bytča vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už som v Bytči vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Bytči. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Bytči prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Minulý týždeň som v Bytči potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Bytči veľmi spokojná. Určite odporúčam.Už 2x som využila v Bytči upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Bytči. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook